28. dubna 2023
Kategorie: Tipy a PR

P2P půjčky jsou nejjednodušší investicí pro každého

Mít větší finanční obnos na bankovním účtu není dnes žádnou výhrou a to zejména kvůli inflaci, která způsobuje, že tyto peníze ztrácí na hodnotě. Aby se tomuto procesu zabránilo, je třeba finance zhodnocovat a to lze udělat jedině tak, že je investujete.

Investování peněz se také nazývá pasivním příjmem, protože se dotyčnému člověku vydělávají peníze prakticky bez práce. I vy můžete nechat své peníze vydělávat a nemusíte kvůli tomu být milionáři.

Někomu se může zdát svět investování příliš obtížný a neví, jaká investice by pro něj byla vhodná. Naštěstí existují i jednoduché investice do p2p půjček, které mají vysoký výnos a téměř žádné riziko.

Seznamte se s P2P půjčkami

Investice do půjček je v současnosti jednou z nejoblíbenějších forem investování a její princip je velmi jednoduchý. Půjčují se lidem peníze a vy za to získáváte úrok. Abyste mohli lidem půjčovat peníze, stačí využít populární platformu na Julu.cz.

Je licencována u ČNB a průměrné zhodnocení jejích investorů je 15,8 %. Vy se na tomto portálu zaregistrujete a založíte si investorský profil. Následně budete mít přístup k seznamu žadatelů o půjčky. Je na vás, komu půjčku poskytnete, všichni žadatelé jsou důkladně prověřování v registrech.

Půjčky se liší podle rizika, pokud si vyberete žadatele s doložením příjmů a ručením nemovitostí, vaše riziko je prakticky nulové. Pokud poskytnete půjčku někomu bez doložení příjmů, vaše riziko je větší, ale také máte větší výnos. Abyste si mohli spočítat, jak velký výnos z půjčky budete mít, přímo na webu se nachází investorská kalkulačka, kterou můžete využít.

Zadáte si zde parametry jako je váš vklad, doba investice a průměrné úročení. Následně se vám ukáže očekávaný výnos. Jednodušší forma investování neexistuje, jen si vyberete žadatele a následně vyděláváte z jeho úroků. Budete tak mít pravidelný pasivní příjem prakticky bez práce.

Tímto způsobem si vydělává velké množství lidí a vy se k nim můžete přidat. Byla by škoda nechat své peníze ležet ladem na účtu, když vám mohou vydělávat.

Zajímá vás více informací? Najdete je přímo na webu Julu.cz, vyzkoušejte p2p půjčky investice.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: