03. prosince 2021
Kategorie: Tipy a PR

Už máte své firemní PF? Hitem je elektronická novoročenka

V našich končinách je tradicí popřát k Vánocům a do nového roku nejen rodině a blízkým známým, ale rovněž obchodním přátelům, kolegům a zákazníkům. Víte, jak snadno na firemní PF?

Nezvyšujte si zbytečně náklady tištěnými PF přáními z tiskárny. Ty už i tak přestávají stíhat a obvykle nám nejsou novoročenky schopny dodat včas. Elektronická novoročenka se hodí v soukromí i ve firemní komunikaci. Navíc, pokud k jejímu vytvoření využijete českou službu Saywebpage.com, vaše firemní PF nemusí být pouze v elektronické podobě. Snadno si ji též vytisknete na tiskárně. Takže v potřebném počtu si vytvoříte i novoročenku či přání k vánočním svátkům v tištěném formátu.

Svá přání začněte tvořit kdykoliv

Třeba již hned teď se máte možnost posadit k počítači a začít svoji PF 2022 tvořit. Pořád nikomu nic neplatíte. Až když budete se vším spokojeni a vytvořené přání se vám bude zdát být podle vašich představ, objednáte si službu, která vaše PF vystaví na vlastní adrese. PF online vytvoříte i jako technický i grafický laik. Vše je připraveno tak, aby byla tvorba snadná a rychlá, přitom vypadala velice profesionálně. Do pár minut pak můžete rozeslat PF či vánoční přání rovněž e-mailem.

Stejně tak si připravte přání pro svoji rodinu

Takto profesionální přání si můžete připravit i privátní. Rodinná fotografie, profesionální grafika, vše kompletně připraveno po technické stránce. Přání rodině k Vánocům ani novoročenka vám nezaberou více než pár minut. Za pouhých 460 Kč dnes rodině nerozešlete ani pohlednice. Ty navíc rozhodně nebudou tak dokonalé, jako přání vytvořené v Saywebpage.com. Češi bez znalosti programování a IT dnes díky Saywebpage zvládají vytvářet vlastní webové stránky. S PF a přáním k Vánocům je to díky tomuto systému ještě jednodušší.

Novoročenky i na míru

Chcete novoročenky či web přece jen na míru? Nechte si je v Saywebpage.com zpracovat kompletně na klíč. Profi novoročenky od zkušených designérů můžete mít již do 24 hodin. V ceně je kromě vytvoření též zaslání 20 ks tištěné pozvánky. Vše za cenu 2799 Kč.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: