29. června 2022
Kategorie: Tipy a PR

Toyota má pro zaměstnance sportovní výzvy s olympioniky

Automobilka Toyota připravila pro své zaměstnance program s názvem Start Your Impossible, ve kterém jim umožňuje zapojit se do sportovních aktivit, meditace, ale i dobrovolnické činnosti. Ambasadory programu jsou atletka Kristiina Mäki, olympijský vítěz v moderním pětiboji David Svoboda a para atletka Anna Luxová. Zaměstnanci Toyoty se s nimi setkávají na společných trénincích nebo při plnění konkrétních výzev.

Hlavní cena, kterou můžou účastníci programu vyhrát, je zájezd na Paralympiádu v Paříži v roce 2024. Dalšími cenami jsou předměty z olympijské kolekce.

„Tento program Toyoty funguje po celé Evropě, princip je tedy ve všech zemích stejný, jen zaměstnanci, dealeři a samozřejmě ambasadoři projektu jsou lokální. Toyota totiž není jen automobilkou, ale snaží se pomáhat lidem ve všech oblastech mobility a inspirovat je. Proto chceme i my touto cestou podporovat naše zaměstnance v tom, aby si vyzkoušeli nové aktivity,“ říká marketingový manažer české Toyoty Michal Velička.

Zaměstnanci Toyoty, továrny TMMCZ i obchodní partneři z jednotlivých dealerství se mohou zapojit přes aplikaci, která je k dispozici pro iOS i Android. Jednoduchou registrací vytvoří účet a připojí se ke svému týmu. Aplikaci lze propojit s Apple Health, Google Fit, nebo napřímo přes sportovní aplikace jako Garmin Connect, Fitbit.

Zaměstnanci se můžou přihlašovat k výzvám nebo sledovat pořadí

Jejím prostřednictvím se mohou přihlašovat k jednotlivým výzvám, chatovat s kolegy, sledovat průběžné umístění sebe nebo celého týmu v rámci Česka i Evropy. Získávat body budou pohybem nebo plněním výzev, kam budou postupně zařazeny dobrovolnické činnosti, kvízy nebo e-Learning.

„Ve sportu už jsem v roli trenéra, a tak je pro mě velkou výzvou být co nejvíc nápomocen svým svěřencům. Život sám je jedna velká výzva. Představuji si ho jako hru, ve které je cílem postupovat na pořád vyšší level,“ říká k programu výzev s Toyotou zlatý olympionik David Svoboda.

Ten se před několika dny se svým bratrem Tomášem zúčastnil T-Mobile Olympijského běhu, který běželi společně se zaměstnanci Toyoty, s nimiž pořádají pravidelné běžecké tréninky.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: