01. srpna 2023
Kategorie: Tipy a PR

Petr Šrámek přichází posílit tým BHS Real Estate Fund

BHS Real Estate Fund, který nedávno dosáhl hranice fondového kapitálu 1,7 miliardy korun, se nadále snaží upevnit svou pozici na trhu a zaměřit se na nové projekty. Pro dosažení těchto cílů byl do týmu přiveden zkušený odborník Petr Šrámek, který nyní zaujímá pozici Head of Real Estate Department v BH Securities. Jeho bohaté zahraniční zkušenosti představují pro BHS Real Estate Fund významnou výhodu, zejména v oblasti ESG, která má klíčový vliv na rozvoj nemovitostního trhu.

Zkušenosti Petra Šrámka

Petr Šrámek se během 11 let působení v burzovně obchodované společnosti Invesco Real Estate specializoval na investice do nemovitostí ve střední a východní Evropě. Pracoval na řadě transakcí v hodnotě 3,1 miliardy eur a měl na starosti 16 transakcí v hodnotě 771 milionů eur. Předtím získal cenné zkušenosti v developerské činnosti a správě aktiv ve střední a východní Evropě během svého působení ve společnosti P3.

Očekávání od Petra Šrámka

Jednatel nemovitostních společností BHS Real Estate Fund, Pavel Borovička, považuje Petra Šrámka za veterána nemovitostního trhu a je přesvědčen, že jeho mezinárodní zkušenosti a výborná pověst na trhu přispějí k výraznému posílení týmu. Petr Šrámek bude hrát důležitou roli při plnění cílů fondu a jeho dlouhodobé udržitelnosti.

Strategie pro středoevropský trh

Hlavní ekonom BHS, Štěpán Křeček, zdůrazňuje, že středoevropský trh se bude muset přizpůsobit trendům, které přicházejí ze západní Evropy. Namísto bránění se těmto trendům by měla společnost hledat v nich nové příležitosti pro růst a ziskovost. Cílem je být nejen ziskovější, ale i společensky odpovědnější než konkurence.

O BHS Real Estate Fund

BHS Real Estate Fund je fond kvalifikovaných investorů založený podle českého právního řádu. Jeho hlavním podkladovým aktivem jsou investice do komerčních nemovitostí, zejména do kancelářských budov v České republice. Fond se zaměřuje na nemovitosti v nadstandardním technickém stavu a disponuje dobře diverzifikovaným portfoliem dlouhodobých nájemníků. Cílený roční výnos fondu převyšuje 8 procent a minimální investice je stanovena na 1 milion korun.

Zdroj/foto: investice.cz

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: