05. září 2022
Kategorie: Tipy a PR

Jak objednat vlastní reklamní samolepky?

Reklamní samolepky jsou důležitou součástí marketingového mixu. Mohou být malé, ale přesto firmě skvěle posloužit při propagaci služeb, produktů i samotného brandu. Stačí zvolit zajímavý design a kreativní sdělení – výsledek na sebe nenechá dlouho čekat. Ale jak si takové samolepky objednat? Prvním krokem je výběr spolehlivé tiskárny. Naše volba padla na ostravskou firmu Justprint.cz, která je na trhu přes 10 let a jejíž stroje měsíčně potisknou 15 milionů archů.

Ujasněte si, jaký typ samolepek potřebujete

Nejlepší reklamní samolepky jsou takové, které vyhovují specifickým potřebám. Mohou být nositeli loga, adresy provozovny, ale také sdělení – třeba poděkování za nákup apod. Klíčový je správně zvolený formát. Tiskárna Justprint.cz vyrábí reklamní nálepky ze dvou typů folie – plotrové a monomerické.

Z plotrové fólie vznikají nálepky bez potisku. Obvykle se využívá k vytvoření písmen, čísel, tvarů a log. Zákazníci dostávají na výběr z 12 barevných variant a v případě použití tzv. dopravní fólie i možnost ještě rychlejšího a přesnějšího přenosu.

Samolepky na monomerické fólii mohou mít libovolný matný či lesklý potisk. Běžně se využívají na polepení kanceláře, prodejního stánku, firemní korespondence i produktů. Také tyto nálepky je možné tisknout na dopravní fólii a výrazně si tím zjednodušit lepení. Více se o nich dozvíte na https://justprint.cz/nalepky-z-monomericke-folie.

Jak na objednávku?

Pokud si vlastní samolepky objednáte na Justprint.cz, čekají vás pouze tři jednoduché kroky.

Vyberete požadovaný typ (tzn. nálepky z monomerické fólie, nebo nálepky z plotrové fólie) a v intuitivním konfigurátoru navolíte klíčové parametry (formát, druh materiálu, způsob nařezání, počet kusů…). Požadavky na podklady pro tisk najdete v přehledném manuálu, který je k dispozici přímo na dané stránce. Obrátit se můžete také na zákaznickou podporu, a to v rámci online chatu, e-mailem či telefonicky.

Následně zvolíte velikost nákladu a způsob realizace. Posledním krokem je potvrzení objednávky. A pak už si jen počkáte na pečlivě zpracovaný výstup.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: