17. června 2021
Kategorie: Tipy a PR

Dáme jídlo rychle rozšiřuje nabídku zboží pro doručení až domů do 30 minut

Dáme jídlo, největší česká platforma, která partnerům z řad restaurací a obchodů přivádí zákazníky a pomáhá jim se správným komerčním nastavením a efektivností rozvozu, rozšiřuje nabídku zboží, které si mohou její zákazníci nechat doručit až domů do pouhých 30 minut od objednání. Platforma v posledních týdnech navázala novou spolupráci s řadou obchodů a řetězců po celé České republice.

Lidé si tak mohou na Dáme jídlo kromě obědů, večeří i snídaní z restaurací objednat například velký výběr potravin, čerstvé ovoce a zeleninu, maso, drogerii, řezané květiny, cukrovinky, delikatesy a mezinárodní tapas či alkoholické nápoje. Novinkou jsou dokonce hračky ze světoznámého hračkářství Hamleys. Standardem zůstává doručení v průměru do 30 minut v závislosti na vzdálenosti doručení. Pestrost nabídky na platformě Dáme jídlo navíc posiluje také vlastní služba doručování nákupů Dáme market, jež nyní otevírá další nový sklad v Praze.

Platforma Dáme jídlo pokračuje v rychlém rozšiřování nabídky zboží, jež si zákazníci mohou v rámci konceptu známého jako quick commerce nechat doručit až domů do pouhých třiceti minut. S tímto cílem i nadále navazuje nové spolupráce s obchody a řetězci po celé České republice. Kromě pestré škály jídel z restaurací a nejčastěji nakupovaných potravin, si tak lidé mohou na Dáme jídlo nově objednat až domů nejrůznější zboží včetně drogerie, alkoholických nápojů, čerstvě pražené kávy, čokolády, sladkostí, květin, delikates, tapas či dokonce hraček ze světoznámého hračkářství Hamleys.

Mezi partnerské obchody nově patří také řetězec Sklizeno nebo síť prodejen Žabka. “V Česku rychle přibývá lidí, pro které je volný čas čím dál vzácnější, a hledají způsob jak ho ušetřit. My jim v tomto ohledu vycházíme neustálým rozšiřováním nabídky vstříc. Cílem je mít na platformě Dáme jídlo tak pestrý sortiment, aby nikdo nemusel osobně chodit do obchodu, pokud vyloženě nechce. Naši kurýři mu objednávku z restaurace nebo obchodu přivezou do 30 minut, což je mnohdy kratší doba, než by se sami pro nákup vypravili z domu. Čas doručení se budeme snažit i nadále zkracovat. Do velké míry se nám to daří už nyní,” popisuje Filip Fingl, výkonný ředitel společnosti Dáme jídlo.

Kromě rozšiřování počtu partnerských obchodů po celé České republice, z jejichž širokého sortimentu mohou zákazníci na Dáme jídlo vybírat, nabízí platforma Dáme jídlo také doručování nákupů v rámci své vlastní služby Dáme market. Ta nyní otevírá další nový sklad na Praze 12 a nabízí více než 1 000 produktů z různých kategorií. Mezi nejoblíbenější z nich patří pečivo, čerstvé ovoce a zelenina a nápoje. Už během několika příštích měsíců se Dáme market rozšíří z hlavního města i do dalších regionů.

V současnosti Dáme jídlo spolupracuje s téměř 6 000 partnery v celkem 170 městech a obcích po celé České republice. Velmi rychlé doručování objednávek zákazníkům zajišťuje na 3 500 kurýrů.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: