
Cesta za byznysem? I ta může mít chuť léta s #letimzprahy
Ne každý vyráží v září na dovolenou. Mnozí cestující na Letišti Václava Havla Praha míří na pracovní cesty – ale i ty mohou mít atmosféru léta. Kampaň #letimzprahy připomíná, že na letišti čekají nejen povinnosti, ale také příjemné chvíle.
Před odletem si můžete dopřát rychlé, ale kvalitní občerstvení v PAUL nebo si v klidu vychutnat kávu v Costa Coffee. Pokud potřebujete krátké pracovní setkání, kavárny i bary na letišti nabízejí zázemí, kde se pohodlně připravíte na schůzku.
Stylovým místem je Bottega Prosecco Bar – ideální pro neformální networking před odletem. A pokud chcete klientovi přivézt dárek, duty free zóna Aelia nabídne jak prestižní kosmetiku, tak originální české produkty v duchu konceptu „Future is Local“.
Kampaň zároveň ukazuje, že čas na letišti nemusí být jen čekáním. Je to prostor, kde se můžete zastavit, načerpat energii a připomenout si, že léto stále trvá – i když cestujete za prací.


