21. listopadu 2021
Kategorie: Tipy a PR

Zhodnoťte svůj kapitál investicí do zelených dluhopisů

Investování považuje většina lidí za možnost, jak zhodnotit svůj kapitál. Existují však i investice, které dokáží více než jen to, umí i podpořit životní prostředí.

V současné době existuje celá řada důležitých témat, které se týkají budoucnosti naší planety a jednou z nich je odpad. Každý z nás produkuje odpad a jak se zvyšuje počet lidí na Zemi, zvyšuje se i produkce odpadu. Hromadí se také plastový odpad a pneumatiky, tedy odpad, který se nerozloží a kontaminuje životní prostředí. Prostřednictvím nákupu zelených dluhopisů můžete podpořit likvidaci tohoto odpadu a zároveň na tom vydělat nemalé peníze.

Seznamte se se zelenými dluhopisy

Zelené dluhopisy nejsou nový termín, emitují se po celém světe a vydávají je i velké technologické společnosti a světové instituce. Jejich cílem je podpořit životní prostředí. V České republice je emituje společnost UNIPRO Capital a.s., která se zaměřuje na ekologické zpracování komplikovaného odpadu.

Vlastní technologie, které umějí efektivně zpracovat pneumatiky. Za jediný rok ekologicky zpracuje 16 tisíc tun pneumatik. Pneumatiky se přemění na cenné suroviny, kterých je na trhu nedostatek, jde zejména o plyn, olej a uhlík. Díky využití odpadu se nemusí ničit a využívat přírodní zdroje. Suroviny z odpadu se prodají a tím společnost vytváří zisk.

Tato investice je zcela bezpečná a prospekt je schválený ČNB. Do zelených dluhopisů vložilo svůj kapitál již 1500 investorů a vy se k nim můžete přidat. Nabízí roční zhodnocení až 9,5 %.

Pokud se chcete stát investory, stačí společnost kontaktovat. Ona se vám následně ozve a probere s vámi tuto investici. Dohodnete se na výši investice a po jejím zaplacením vám budou zelené dluhopisy vystaveny.

Tyto dluhopisy vám budou generovat zisk, výnosy si můžete vybírat měsíčně nebo půlročně. Tato investice se realizuje na 2 roky a následně jsou vám peníze vráceny. Pokud je to pro vás ideální způsob, jak investovat peníze, navštivte webové stránky společnosti Uniprocapital.cz, kde se dozvíte více informací.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: