13. července 2021
Kategorie: Tipy a PR

Vaše silo se může díky Silo Smart proměnit v plně využitelný vážící systém

Pracujete se sily, nádržemi nebo zásobníky a potřebujete, aby bylo možné provádět vážení těchto velkoobjemových objektů? Společnost Dini Argeo specializující se na výrobu vážních systémů nabízí ve svém sortimentu přesné a spolehlivé vážní systémy Silo Smart navržené speciálně pro vážení sil, nádrží a zásobníků.

Systém Silo Smart využijete k vážení v průmyslu, zemědělství, stavebnictví i v oblasti obchodu. Můžete vážit sypké i tekuté materiály. V České republice jsou tenzometrické snímače a další komponenty pro sila Dini Argeo dostupná u společnosti Manat, kde vám připraví návrh vážního systému na míru vašich potřeb. Celou nabídku tenzometrických snímačů zatížení si můžete prohlédnout a případně zakoupit na e-shopu společnosti ZDE.

Silo Smart – vážení na dálku i v extrémních podmínkách

Kompletní systém pro vážení sil vám velmi ulehčí práci a umožní vám zefektivnit a zpřesnit řadu činností. Silo Smart nabízí řadu moderních funkcí, které byly vyvinuty odborníky na vážní systémy a splňuje přísné mezinárodní standardy.

Výhody a funkce vážního systému Silo Smart:

  • Nemusíte se obávat složité instalace. Systémy Silo Smart obsahují součásti pro snadnou montáž, její čas je tak výrazně zkrácen a nedochází tak ke zbytečnému zdržení.
  • Technologie filtrování systému Silo Smart eliminuje rušení vážení ve formě otřesů a vibrací. Vážení je přesné za všech podmínek.
  • Vážní systém je vhodný i do extrémních povětrnostních podmínek jako je vlhko, prach nebo prostředí s velkými teplotními výkyvy. Odolnost systému zajišťuje krytí IP68. Systém splňuje evropskou certifikaci UNI EN 1090 pro venkovní použití. Rovněž disponuje certifikací ATEX pro využití vážení i v nebezpečných oblastech.
  • Vážení je možné až do hmotnosti 400 tun a v teplotách do 200 °C.
  • Chytrý systém Silo Smart nabízí možnost dálkové diagnostiky prostřednictvím integrovaného webového serveru. Veškeré naměřené údaje můžete sledovat v reálném čase.
  • K moderním funkcím se řadí kontrola přetížení a nevyváženosti. Díky kompenzaci snímače hmotnosti je vážní systém schopen fungovat i ve chvíli, když je snímač mimo provoz.

Systém pro vážení sil, nádrží, násypek a zásobníků si můžete nechat kompletně navrhnout takzvaně „na klíč“. Návrh bude reflektovat vaše speciální potřeby. Samozřejmostí je i individuální montáž.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: