10. ledna 2023
Kategorie: Tipy a PR

Nedáte bez kartonových krabic ani ránu? Pak jděte přímo k výrobcům

Daná problematika se týká především majitelů oblíbených e-shopů, ale nevyhýbá se ani dalším druhům podnikání. Můžete mít nejlepší služby, nejvýhodnější zboží i příjemnou zákaznickou péči, pokud však nebudete schopni dostat produkty k zákazníkům, nevyděláte ani korunu. Častým zdrojem zdržení je banální chyba v podobě nedostatku obalového materiálu.

Zjistěte požadavky dopravců

Na současném trhu se pohybuje celá řada dopravců, přičemž každý z nich se specializuje na trochu odlišnou oblast, velikosti, váhu a profil zboží. Někteří excelují během přepravy dlouhých nákladů, zatímco jiní se vám budou hodit pro účely odesílání malých a křehkých zásilek. Většina z nich však vyžaduje tvarově stálé balení v kartonové krabici.

Ve vašem zájmu je i bezpečnost a spolehlivé doručení k zákazníkům, čemuž znatelně pomůže adekvátní obalový materiál. Za jeho správnou volbu i použití jste zodpovědní vy, a proto nesmíte dané činnosti podcenit. Několikavrstvá vlnitá lepenka je sice poměrně odolným prostředkem, ale během přepravy zažívá úplná muka v podobě otřesů, pádů a dalších „gymnastických cviků“.

Plný sklad

Nyní se dostáváme k již zmíněné záležitosti, kterou je neustálé hlídání dostupnosti veškerých potřeb. Nebaví-li vás nikdy nekončící objednávání od několika různých dodavatelů, je čas spolehnout se přímo na výrobce krabic. Ten vám zaručí velkou dostupnost, svižné dodání, velkoobchodní ceny a v případě zájmu i realizaci pomůcek na přání.

Na tuzemském trhu se pohybuje rovnou několik kvalitních poskytovatelů, přičemž mezi ty nejznámější a nejvíce vyhledávané patří společnost Box48.cz. Jejím benefitem je výroba krabic na míru do čtyřiceti osmi hodin od přijetí objednávky. Díky tomu vás nebude vůbec nic limitovat a ušetříte si spoustu zbytečných starostí.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: