22. dubna 2024
Kategorie: Tipy a PR

Empatické vedení dobývá žebříčky! Pařík a Voss odkrývají tajemství leadershipu

Nová kniha „Empatické vedení lidí“ od Radima Paříka a světově uznávaného autora Chrise Vosse se stává hitem. Toto poutavé dílo, vydané 11. dubna 2024 nakladatelstvím SuccessBooks®, si získalo srdce čtenářů po celém světě a sklízí ovace za hluboké rozbory principů efektivního vedení.

Kniha se stala bestsellerem hned v několika kategoriích na Amazonu, a to v sekcích Přímý marketing, Prodej a Podnikání. Dosáhla také vrcholu žebříčku nově vydaných knih ve dvou kategoriích. Tento mimořádný úspěch jen podtrhuje dopad, který kniha „Empatické vedení lidí“ má na svět.

Klíčovou roli v tomto triumfu hraje kapitola Radima Paříka „Jak vyhrát u jednacího stolu“. V ní autor sdílí praktické strategie pro posílení empatie a vedení efektivních vyjednávání. Celá kniha slouží jako komplexní průvodce pro všechny, kteří se chtějí stát výjimečnými lídry a mistrnými vyjednavači.

Radim Pařík: Odborník na vyjednávání a propagátor empatie

Radim Pařík není v oblasti vyjednávání žádným nováčkem. Svou expertízu sdílí s TOP 100 společnostmi v České republice a na Slovensku a pomáhá jim dosahovat vítězství v náročných obchodních jednáních. Jako prezident Asociace vyjednavačů se zasloužil o propagaci efektivních vyjednávacích technik a stal se nejcitovanějším vyjednavačem v zemi.

Doktorát z oboru vyjednávání na LIGS University a studium na prestižních institucích, včetně Harvardovy univerzity, mu pomohly zdokonalit jeho dovednosti. Ovládl principy vyjednávání Mosadu a čerpal zkušenosti od bývalých agentů FBI. Své znalosti předává dál na univerzitách a ve Fascinating Academy Radim Paříka, která se zaměřuje na tréninky obchodního vyjednávání.

Radim Pařík

Paříkův vliv se ale neomezuje jen na firemní sféru. Podílí se i na akademickém výzkumu vlivu vyjednávacích taktik na emoce vyjednavače. Data a poznatky získal od více než tisíce vrcholových manažerů a politiků.

Kniha „Empatické vedení lidí“ je dostupná v anglickém jazyce a nabízí cenné poznatky a postřehy pro všechny, kteří se chtějí stát efektivnějšími lídry. Objednat si ji můžete na Amazonu nebo od května 2024 ve Fascinating Academy v Praze a na jejich webu.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: