06. dubna 2022
Kategorie: Tipy a PR

Emirates představuje nové mobilní odbavovací portály na dubajském letišti v Terminálu 3

Letecká společnost Emirates zavádí na Mezinárodním letišti v Dubaji 25 mobilních odbavovacích portálů jako součást svého závazku inovovat své služby na každém kroku zákazníkovy cesty. Portály budou k dispozici v odbavovacích halách na Terminálu 3.

Personál u mobilních portálů, které byly vyrobeny v Dubaji, pomůže cestujícím s odbavením, zvážením a označením jejich zavazadla, stejným způsobem získají i palubní lístek. Po označení budou zavazadla přesunuta na vyhrazený pás pro každý let zvlášť. V případě potřeby jsou u každého portálu také k dispozici zástupci Emirates, kteří jsou připraveni cestujícím poskytnout pomoc či odpovědět na jejich případné dotazy.

Služba je doporučena všem zákazníkům, kteří cestují se dvěma či méně zavazadly v rámci Economy, Business a First Class, kteří tak pomohou zkrátit dobu čekání na odbavení během největšího vytížení letiště.

„Tyto nejnovější odbavovací portály jsou krokem, který podporuje naši dlouhodobou snahu využívat přínosů pokročilých technologií a přinášet tak zákazníkům ještě lepší zážitek u jejich cest. A tím naše cesta rozhodně nekončí. I nadále pracujeme na dalších technologických iniciativách využívajících umělou inteligenci, které představíme v blízké budoucnosti. Máme štěstí, že můžeme spolupracovat s partnery, kteří sdílejí stejnou vizi při využívání digitálních platforem a technologií a můžeme tak díky nim zlepšovat procesy a v konečném důsledku i zákaznickou zkušenosti,“ říká Adel Al Redha, provozní ředitel společnosti Emirates.

Aerolinka Emirates již dříve v rámci svých snah o zprostředkování bezkonkurenční zákaznické zkušenosti zavedla na Mezinárodním letišti v Dubaji integrovanou biometrickou cestu a velmi úzce spolupracuje se zúčastněními letištními subjekty, tak aby zajistila zcela bezkontaktní letištní zážitek. Světovou novinkou pro pasovou kontrolu je Smart Tunnel, který nahrazuje imigrační kontrolu, a to bez nutnosti lidského zásahu nebo nutnosti fyzického razítka do pasu.

Kromě odbavovacích portálů Emirates již dříve na Mezinárodním letišti v Dubaji představila rovněž samoobslužné kiosky pro odkládání zavazadel.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: