23. dubna 2020
Kategorie: Tipy a PR

TZ: Český výrobce hodinek PRIM opět otevírá své prodejny!

Pandemie a omezení s ní spojená sice ještě zdaleka nejsou za námi, ale pro příznivce českého hodinářského řemesla se přece jen blýská na lepší časy! V pondělí 27. dubna se opět otevřou značkové prodejny PRIM Manufacture 1949 v Praze i v Ostravě.

Zákazníci tedy budou mít znovu možnost osobně si prohlédnout jediné české hodinky PRIM, vyráběné již přes 70 let společností ELTON z Nového Města nad Metují. Samozřejmostí je dodržení všech hygienických doporučení, k dispozici jsou jednorázové rukavice i desinfekční gel. V prodejně mohou být nejvíce dva zákazníci současně a platba je možná pouze bankovní kartou nebo převodem.

Pro zákazníky je připraveno několik zajímavých překvapení v podobě nových modelů. Novinkou je limitovaná edice PRIM MASARYK, kterou společnost ELTON hodinářská představila začátkem března, a kvůli uzavření obchodů nebylo možné si tento výjimečný model fyzicky prohlédnout. Dámy potěší zase menší varianta oblíbeného elegantního modelu PRIM LINEA ESENCE 36.

Jsme velmi rádi, že nás zejména v této složité době podrželi naši zákazníci a nákup v uplynulých týdnech realizovali například prostřednictvím e-shopu. Rád bych jim poděkoval za to, že se rozhodli podpořit českou výrobu a českou značku, které dali přednost v silné zahraniční konkurenci,“ říká generální ředitel ELTON hodinářská Milan Kozel. Pro zákazníky je připravena speciální květnová sleva ve výši 10 % z ceny hodinek. Využít ji mohou po celý měsíc na oblíbené modely PRIM PILOT, PRIM KLASIK 36 a LINEA ESENCE 36 i 40. Zákazníci se také mohou těšit na další novinky, které novoměstští hodináři právě dokončují.

Prodejna a showroom v Novém Městě nad Metují je z bezpečnostních důvodů v běžném režimu stále uzavřena, je možné ji navštívit pouze na základě předchozí telefonické dohody. Kontakty a aktuální provozní dobu prodejen najdete zde: https://www.prim.cz/cz/obchodni-mista/

www.prim.cz

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: