30. ledna 2022
Kategorie: Tipy a PR

Regálové systémy STILL jsou základem efektivního skladování

Ceny pozemků, nemovitostí i stavebních materiálů radikálně rostou. Měnit menší skladovací prostory za větší je příliš nákladné. Zkuste lepší řešení než opět přesouvat či zvětšovat vaše sklady. Efektivně zoptimalizujte uspořádání vašeho skladu za pomoci regálových systémů STILL.

Společnost STILL se specializuje na dodávku manipulační techniky a současně na intralogistické systémy. Regálové systémy od STILL, které jsou součástí inteligentní intralogistiky, zefektivní uspořádání každého skladu a perfektně si rozumí i s manipulační technikou STILL, která patří mezi nejpokrokovější na světě.

STILL nabízí celou řadu regálových systémů. Ty kombinují statické i dynamické prvky. Statickými jsou konzolové, vjezdové a paletové regály. Dynamickými pak například pohyblivé plošiny či pohyblivé a průjezdné regály. Chcete mít lepší přehled o tom, co vám STILL dokáže, co se týče regálových systémů, nabídnout? Zjistíte to během dvou minut díky sofistikovanému plánovači. Co potřebujete uskladnit? Palety, klecové palety, dlouhý materiál, nebo plánujete skladovat samostatné boxy a jednotlivé položky? STILL vám pomůže naplánovat ideální regály od návrhu až po realizaci. Doporučí, či vám dokonce přímo nabídne, i vhodnou manipulační techniku. Bude též vždy připraven pomoci i v případě, že budete potřebovat váš sklad zvětšit ev. zreorganizovat. Konzultujte se STILL své představy.

Ruční paletový vozík do každého skladu

Paletový vozík je ideálním pomocníkem do malých i velkých provozů a nesmí chybět v žádném skladě. Univerzální vozíky STILL zvládnou přepravit až 3000 kg a skvěle doplňují regálové systémy společnosti. Jsou oblíbené v maloobchodu, v dílnách i ve výrobě. Skvěle se nimi manévruje i v těch nejužších prostorách. Vozík HPS 25 má navíc funkci rychlého zvedání břemen díky čemuž urychluje manipulaci a zefektivňuje provoz. Manipulovat s břemeny umí nejen horizontálně, ale i vertikálně. U paletových vozíků STILL si lze volit ruční, nebo elektrický zdvih. Vozík uzvedne až 1000 kg do výšky 800 mm.

STILL jsou samozřejmě rovněž vysokozdvižné vozíky

Vysokozdvižný vozík od STILL je pojem. Firma nabízí nové vozíky, ale VZV vám rovněž pronajme. Na svá bedra vzala i výkup starých vozíku, které servisuje a poté je vrací do provozů za zvýhodněnou cenu. I takový vozík si ve STILL zakoupíte. STILL již dlouhodobě prosazuje elektrické vozíky s ekologickým Li-Ion pohonem.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: