Dvojice v kašmírových svetrech Felipe
27.11.2013
Kategorie: Tipy a PR

Oblečení ze 100% kašmíru je oblíbené u náročných zákazníků

Jste ten typ člověka, který v životě preferuje opravdovou kvalitu? Posuzujete oblečení nejen podle jeho praktických funkcí, ale také podle vzhledu, pohodlí a dalších klíčových vlastností? Nespokojíte se s průměrem, naopak chcete vždy vynikat? Oblečení ze 100% kašmíru z předního českého internetového obchodu Felipe.cz splní vaše požadavky.

Proč je kašmír tak žádaný?

Tato luxusní látka pochází z podsady volně chovaných himalájských koz kašmírových. Na rozdíl od obyčejného ovčího vlákna má to kašmírové řadu předností. Látka skvěle drží teplo, při správné péči vydrží dlouhé roky beze změny, je pohodlná a samozřejmě skvěle vypadá. Těmto vlastnostem také odpovídá její cena, která je mnohem vyšší než u „klasického“ oblečení. Móda z kašmíru je oblíbená u zákazníků, kteří si potrpí na kvalitu.

Kašmír je vhodný do většiny ročních období

Ačkoli mezi nejrozšířenější druh produktů patří kašmírový svetr, oblečení a doplňky z kašmíru se dají nosit po většinu roku. Hlavní slovo má totiž počet nití v přízi – tzv. ply. Do teplejšího prostředí je ideální oblečení ze dvou ply, na zimu naopak svetry ze šesti a více vrstev. Kašmír je tedy vhodný snad do každého ročního období až na parné léto. Kašmír můžete nosit i přímo na těle – vyhledávané jsou duvety z této látky.

Kde koupit zboží z pravého kašmíru?

Protože má luxusní látka skvělou pověst, vzniklo mnoho napodobenin, jež se snaží vyvolat dojem přirozených vlastností kašmíru. Případně existují kombinace látek, nejčastěji se jedná o bavlnu a kašmír. Takové oblečení má pochopitelně horší vlastnosti, rychle stárne a dělají se na něm vady. O horším vzhledu nemluvě.

Na oblečení ze 100% kašmíru se u nás specializuje internetový obchod Felipe.cz. Právě zde si můžete koupit vysoce kvalitní zboží původem z Nepálu. Veškeré zboží v obchodě pro náročné zákazníky je vyrobeno ze 100 % z luxusní látky. Nenajdete zde žádné napodobeniny, levné náhrady apod.

Hledáte vhodný dárek pro někoho blízkého? Nebo chcete udělat radost sami sobě? Navštivte Felipe.cz.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: