28. července 2021
Kategorie: Tipy a PR

Tip pro práci i zábavu: profesionální domácí mikrofon Trust GXT 259 Rudox

Potřeba kvalitního zvukového záznamu do počítače v posledních letech vzrostla u lidí pracujících z domova, hudebníků, kteří si jsou zvyklí nahrávat ve svém domácím studiu svou tvorbu, i u profesionálních hráčů. Trust tak pro náročné zákazníky uvedl na trh kvalitní kondenzátorový mikrofon Trust GXT 259 Rudox s reflexním filtrem pro vytvoření příjemného zvuku bez odrazů.

Kondenzátorový mikrofon GXT 259 Rudox lze využít ve studiu i exteriéru. Má kardioidní charakteristiku, velmi kvalitní zvuk a jedinečnou konstrukci s molitanovým reflexním filtrem, který zabraňuje odrážení zvuku v prostoru a nechtěné ozvěně. Zvuk tak zůstane plný a čistý. Výhodou je také tzv. molitanový POP filtr, který zabraňuje atakům při vyslovování výrazných hlásek, jako jsou B a P.

GXT 259 Rudox má frekvenční rozsah od 18 do 21 000 Hz a k počítači se připojuje 1,8 m dlouhým USB kabelem. Na těle mikrofonu jsou voliče pro sílu zvuku posílaného do počítače (gain) a hlasitost příposlechu sluchátek, která je možné zapojit přímo do mikrofonu. Při nahrávání má mikrofon i přes USB připojení nulovou latenci.

Na stůl se s rozměry 55 × 190 × 55 mm vejde snadno a díky robustnímu stojánku a váze 0,332 kg je při domácím nahrávání dokonale stabilní.

Na českém trhu se mikrofon Trust GXT 259 Rudox prodává exklusivně na Alza.cz za 4 999 Kč (nyní v akci za 3 999 Kč).

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: