05. prosince 2021
Kategorie: Tipy a PR

Portál eHotel.cz zahajuje exkluzivní spolupráci s Kiwi.com

eHotel.cz, český rezervační portál ubytování, který umožňuje platbu zaměstnaneckými benefitními body, zahájil exkluzivní spolupráci s globální travel-tech společností Kiwi.com.  Zákazníci tak nyní mohou nově své benefitní body využít nejen pro rezervaci ubytování přes eHotel.cz, ale také si za ně mohou v dalším kroku zakoupit cestovní voucher Kiwi.com a vydat se kamkoliv po světě.

Díky tomuto partnerství si mohou zaměstnanci rezervovat dovolenou za benefity, například Sodexo, Edenred nebo Up Group. Doposud je bylo možné využít na eHotel.cz pouze na rezervaci ubytování, a to především v rámci České republiky. Nyní si však zákazníci mohou za své body dodatečně zakoupit společně s ubytováním i voucher pro přepravu s Kiwi.com.

Spolupráce s Kiwi.com posouvá náš projekt díky zavedení možnosti cestovních voucherů o další kus dopředu a cestovatelům tak otevře mnohem více možností. Partnerství jsme uzavřeli exkluzivně s Kiwi.com, protože nabízí nejširší možnosti letů za skvělé ceny. Věřím, že pro naše klienty je Kiwi.com tou nejlepší cestovní volbou,” říká Martin Jílek, CEO eHotel.cz

Máme radost, že jsme se mohli stát exkluzivním cestovním partnerem eHotel.cz právě pro oblast letenek. Možnost proměnit své zaměstnanecké benefity v cestovní voucher Kiwi.com bude, jak věříme, výhodné pro mnoho náruživých cestovatelů,“ dodává Luc Viguie, viceprezident pro business development v Kiwi.com.

Je to poprvé, co eHotel.cz od svého založení poskytuje možnost uplatnění benefitů i na nákup letenek. Klienti mohou služby využít na www.ehotel.cz/letenky, kde lze za benefity zakoupit voucher na ubytování, a v dalším kroku voucher i pro nákup letenek na Kiwi.com. Uživatelé si sami zvolí hodnotu poukazu na letenky a ubytování a pak poukazy využijí jednoduše na webu obou společností.

O společnosti Kiwi.com

Kiwi.com je přední travel-tech společností se sídlem v České republice, která celosvětově zaměstnává více než tisíc lidí. Její unikátní algoritmus – virtuální propojování – umožňuje uživatelům kombinovat lety tradičních aerolinek a nízkonákladových leteckých společností v rámci jednoho itineráře. Společnost Kiwi.com každý den uskuteční přes 20 miliard kontrol cen, a pokryje tak 95 procent globální letové nabídky. Zákazníci mají díky Kiwi.com přístup k lepším cenám i trasám, které jiné vyhledávače nemohou nabídnout. Na Kiwi.com se denně odehraje přes 50 milionů vyhledávání a prodá se přes 25 tisíc jízdenek.

O společnosti eHotel.cz

eHotel.cz je česká společnost, která od roku 2012 poskytuje možnost uplatnění benefitních bodů na ubytování. Na eHotel lze uplatnit benefity od následujících předních benefitních společností: Benefity, Benefity plus, Sodexo, Edenred, a Up Group. Klienti mohou vybírat přímo ze sítě hotelů eHotel.cz, ve které najdou přes 3000 hotelů z celé České republiky. Mohou si ale také nechat proplatit zálohovou fakturu za ubytování a též ubytování z rezervačního portálů Booking.com. Klienti si také mohou prodloužit platnost svých benefitních bodů až o 12 měsíců díky možnosti uložení bodů do poukazu. Tím nejnovějším produktem jsou pak poukazy na letenky exkluzivně od společnosti Kiwi.com, které si klienti mohou taktéž koupit za zaměstnanecké benefitní body.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: