26. září 2021
Kategorie: Tipy a PR

Kde koupíte obalové materiály pro firmy i zákazníky

Potřebujete krabičky, bublinkové obálky a další obalové a výplňové materiály pro snadné a bezpečné posílání zásilek? V takovém případě se vám bude hodit následující článek, kde najdete doporučení na stránku s výběrem všeho možného pro pečlivé a odolné zabalení téměř jakékoliv zásilky.

Obálky a sáčky

Mezi základní kousky pro zabalení drobnějších předmětů a dopisů patří obálky a zip sáčky. S jejich pomocí zvládnete odesílat šperky a podobné drobnosti. Obálky by měly být s bublinkovou částí, aby měly lepší vlastnosti pro ochranu posílaných věcí a nebyl nutný žádný další materiál. Vyplatí se pořídit si také klasické malé, ale i větší rozměry.

Krabice různých rozměrů

Na odesílání větších předmětů se hodí papírové krabice. Zde máte na výběr z opravdu širokých možností různých rozměrů i tvarů. Pokud jako dopravce využíváte Českou poštu, nezapomeňte při výběru rozměrů krabic zohlednit také cenové tarify, které jsou závislé právě na nejdelší straně krabice. Z pohledu efektivní přepravy si nakupte několik různých rozměrů krabic. Usnadníte si tak celkový proces balení, ale zároveň snížíte i množství spotřebovaného výplňového materiálu. Aby bylo zabalení bezpečné a opravdu pevné, přidejte ke své objednávce také lepicí pásky.

Nezapomeňte na výplňový materiál

Bezpečná přeprava křehkých i běžných předmětů je z velké části otázkou toho, jestli správně zvolíte výplňový materiál. Základní variantou je bublinková fólie, do které je možné předměty pohodlně zabalit. Dále se mohou hodit nejrůznější drtě, vzduchové polštářky a podobný fixační materiál, který zabere volné místo v krabici, aby nedocházelo k nechtěnému přesouvání až rozbití přepravované věci. Za čas jistě zjistíte, jaký druh výplně bude nejlepší právě pro vaše zásilky a bude se snadno využívat ve vašich skladovacích prostorech.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: