10. dubna 2024
Kategorie: Tipy a PR

Do čeho investovat? Do zlata!

Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata? My ho pro vás máme! Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz. Prodejnu má v Praze v budově Obecního domu. Ale pozor, prodejna je ve druhém patře! Nikoliv v přízemí. Abyste nezabloudili, použijte služební vchod (z ulice u Obecního domu) hned vedle výlohy Blanky Matragi a nechejte se vyvézt výtahem do druhého patra.

Levné zlato v Brně

Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, vedle Vaňkovky. Právě nízká cena a vysoké skladové zásoby přivádí k tomuto tradičnímu prodejci investičního zlata a stříbra nové zájemce o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů. Že jsou ceny zlatých cihel a zlatých mincí u tohoto prodejce skutečně nejnižší, se můžete přesvědčit na stránce investiční zlato. Ceník v euro je na stránce investičné zlato.

Cena, která nemá konkurenci

Přízemní cenou zlata se tento prodejce výrazně odlišuje od ostatních nabídek na trhu. Potvrzuje to i jeho umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů (soutěž pořádá server Finparáda společnosti Scott & Rose).

Cena zlata láme rekordy

Proč investovat zrovna do zlata? Protože jeho cena skutečně láme rekordy. Během posledních týdnů nečekaně rychle přinesla investorům velký výnos. A dle slov odborníků se tak bude dít i nadále. Analytici očekávají další růst jeho ceny. Pokud se tedy ptáte, kdy nakoupit zlato, tak to je právě teď.

Různí prodejci, různé ceny

Ještě před tím se na tento nákup dobře připravte. Mějte na paměti, že žádná česká mincovna zlato ve formě zlatých cihel nebo slitků nevyrábí. V Čechách se prodávají hlavně zlaté cihly švýcarských rafinérií. Ty ale různí prodejci nabízí za zcela různé ceny.

Buďte konzervativní

Dále se vyhněte různým formám nákupu virtuálního zlata nebo dokonce spoření do zlata. Nekupujte ani akcie zlatých dolů, nevíte, zda nejsou vytěžené. Za své peníze požadujte zlato do svého držení. Konzervativní investicí do zlata je pouze jeho nákup v podobě fyzického zlata ve formě cihel nebo mincí.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: