02. července 2024
Kategorie: Tipy a PR

Bageterie Boulevard na Letišti Václava Havla Praha uspěla v prestižní soutěži!

Bageterie Boulevard, kterou provozuje na Letišti Václava Havla Praha společností Lagardère Travel Retail, dosáhla mimořádného úspěchu na mezinárodní konferenci Airport Food & Beverage (FAB) + Hospitality Conference and Awards v Kalifornii. Oblíbený český koncept si odnesl prestižní ocenění v kategorii fast food za region Evropa. Potvrdil tím nejvyšší kvalitu služeb a inovativní přístup k pohostinství na letištích.

Klíčem k úspěchu je inovace a spokojenost zákazníků

Soutěž FAB + Hospitality Conference and Awards je jedinečnou akcí zaměřenou na oblast občerstvení a pohostinství na letištích po celém světě. V letošním roce se do ní zapojilo více než 300 konceptů v 17 kategoriích. Vítězství Bageterie Boulevard v kategorii fast food pro region Evropa potvrzuje, že tato česká značka se řadí mezi absolutní špičku v oboru.

Porota ocenila Bageterie Boulevard za její unikátní nabídku, která zahrnuje nejen komfortní menu do letadla, ale i novinku vyvinutou přímo pro Letiště Václava Havla Praha – donášku objednávky až na gate. Objednávat lze u obsluhy, na samoobslužných kioscích nebo přes aplikaci Bageterie Boulevard. Dále se hodnotila rychlost obsluhy, která je na rušném letišti klíčová, a také celková spokojenost zákazníků. Bageterie Boulevard exceluje v obou oblastech díky efektivnímu systému přípravy a podávání jídla a příjemnému a ochotnému personálu.

Symbióza kvality a efektivity

Společnosti Lagardère Travel Retail, provozovatel řady gastronomických konceptů na pražském letišti, má bohaté zkušenosti v oblasti cestovního ruchu a maloobchodu. Spojení kvalitního občerstvení s efektivním provozem vedlo k získání prestižního ocenění a potvrzuje, že Bageterie Boulevard je ideálním partnerem pro letiště, která chtějí svým cestujícím nabídnout komfortní a příjemný zážitek.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: