26. září 2021
Kategorie: Tipy a PR

Profesionální správa IT ušetří spoustu starostí

Počítač sice umí používat každý, ale jakmile dojde na nějaký nestandardní problém, běžný uživatel obvykle netuší, jak si s ním poradit. Právě pro tyto chvíle je vhodné mít v každé firmě IT specialistu. Nemusí se jednat o běžného zaměstnance na trvalý zaměstnanecký poměr, ba naopak. Pro většinu firem je výhodnější platit si externistu.

Správa IT by měla být komplexní záležitost. Rozhodně není vhodné volat specialisty jen ve chvíli, kdy se něco pokazí. Nejlepší obranou proti problémům je totiž prevence.

Nechte specialistu, ať se o vaši firemní síť postará

Nejlepší je, když se vám odborníci o celou firemní síť starají trvale, to znamená pravidelně dochází na kontroly. Pak totiž přesně vědí, jak je vše udělané, a když se objeví problém, mohou ho rychle vyřešit.

Hardware, software i web v jednom

Některé firmy, jejichž doménou je správa IT, nabízí opravdu komplexní služby. Nemusíte jednat s několika různými společnostmi, protože jedna si vezme na starost vaši firemní síť, pomůže vám sehnat hardware i software, zařídí internetové připojení i webhosting pro vaše firemní webové stránky. Přesně tyto komplexní služby nabízí společnost Netserv.

O chybách vědí dříve než vy

Netserv se specializuje na internet, respektive internetové připojení, slaboproudé systémy a správu IT. V rámci té provozuje vlastní dohledové centrum. Na sítě svých zákazníků neustále dohlíží, takže jakoukoliv chybu či poruchu ihned odhalí. Ve chvíli, kdy si vy poruchy všimnete, už obvykle servisní technik pracuje na nápravě. Společnost má přímo vyhrazený tým specializovaných servisních techniků, kteří jsou připraveni velmi rychle zasáhnout. Problémy na síti vás tedy nebudou omezovat v práci, neztratíte čas, a tím pádem ani peníze.

I když tedy správa IT od profesionálů něco stojí, ve finále se finančně vyplatí. Protože i když to s počítačem umíte, zvládnete si nainstalovat nějaký ten program nebo se připojit k nové Wi-Fi, odborník, který počítačům skutečně rozumí, je prostě potřeba.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: