22. dubna 2021
Kategorie: Tipy a PR

Přehled nejpohodlnějších pánských sandálů

I když nás počasí nerozmazluje, léto se rychle přibližuje. Proto také je nejvyšší čas provést kontrolu šatníku. Trička a kraťasy v pánské skříni je základ, takže toto by nemělo způsobovat větší problémy, ale co boty? Pohodlné boty zejména při vysokých teplotách jsou velmi důležité. Sandály vzhledem ke své docela komplikované konstrukci jsou někdy problematické. Špatně zvolené tlačí a dráždí unavené nohy, ale dobře přizpůsobené mohou sloužit po dlouhá léta.

Jak si vybrat ideální sandály pánské?

Není pochyb o tom, že sandály jsou nejlepší boty na léto. Při hledání letních bot zvláštní pozornost bychom měli věnovat materiálům, ze kterých jsou vyrobené, zda jsou přírodní nebo prodyšné. V takových botách nevzniknou puchýře na chodidlech, a budete cítit výjimečný komfort.

Kožené sandály

Klasickým výběrem mnoha mužů jsou sandály vyrobené z přírodní kůže. Vypadají výjimečně efektně a co je důležité, jsou ideální pro hodně stylizací, jak těch elegantních, tak i casualových. Pokud jde o barevné provedení, hlavní roli po mnoho let hraje univerzální hnědá a elegantní černá barva, ale nechybějí také i odvážnější modely, v barvách takových jako: višeň, granátová, zelená a hořčice. Pánové! Sandály z kůže s kovovými přezkami jsou ideální pro každou příležitost. Jaké výrobce vybrat? Lasocki, Birkenstock, Wojas, Gino Rossi to firmy, které nejčastěji vybírají Poláci.

Sportovní sandály

Toto jsou střihy, kterých hlavním úkolem je záruka pohodlí a stability. Trekingový styl s rostoucí popularitou se stává stále odvážnější. Intenzivní barvy, neobvyklá spojení barev, vzorů… Návrháři mohou v tomto případě předvést svou kreativitu. Sportovní sandály mají nejčastěji zapínání na suché zipy, ale také i v této věci návrháře mají šílené nápady. Keen tvoří charakteristické, uzavřené trekingové sandály se stahovací páskou, které každý rok jsou v čele nejpohodlnějších modelů. Teva rád experimentuje s vzorovanými pásky. Jack Wolfskin a Nike dávají přednost klasické formě s neočekávanou, jednotnou barvou, nebo spojením několika intenzivních barev s profilovanou černou podrážkou.

Pantofle

Alternativou pro sandály jsou nepochybně pantofle. I když je nejčastěji používáme doma nebo na pláž, můžeme nimi klidně obohatit letní, městskou stylizaci. Tuto modu dnes šíří mimo jiné americký projektant mody Tom Ford. Modely na jeho molech často nosí kožené pantofle o jednoduchém střihu a v tónovaném, obvykle tmavém barevném provedení. Populárním výrobcem oceňovaných modelů je Birkenstock. Kontroverzním výběrem jsou pantofle typu Crocks s kulatými dírkami. Mají ony stejný počet příznivců a odpůrců. Funkční pásek s možností změny místa zaručuje pohodlí, avšak „crocksy“ je těžké efektivně spojit se stylizacemi na každý den. Toto je výběr, který se ne každému bude líbit, naštěstí existuje spousta výrobců pantoflů a sandálů.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: