01. května 2023
Kategorie: Tipy a PR

Podnikatelská půjčka znamená pomocnou ruku i pro nováčky

Jste na začátku nové kariéry, chystáte se jako OSVČ prorazit v oboru, který je už dlouhé roky vaším koníčkem? Pro podnikatele je nutností nejen nadšení a čas, ale také počáteční kapitál, bez nějž se prakticky žádný dlouhodobý záměr nemůže obejít.

Pokud jste byli v bankovním sektoru odmítnutí, vůbec nic se neděje. Nabízí se totiž ještě ten nebankovní, který má nižší nároky a nabídne lepší flexibilitu i pro nováčky mezi osobami samostatně výdělečně činnými. Nemusíte spěchat na osobní schůzky, připraveno je totiž řešení, které vyžaduje pouze online komunikaci. Stačí tedy, když zůstanete u počítače několik příštích minut a vše může být dohodnuto.

Začíná se na pětitisícové hranici

Kolik si můžete půjčit a jak dlouho se bude tento krátkodobý úvěr splácet? K dispozici je celá řada různých variant, což je důležité i proto, že žádné dva lidské příběhy nejsou zcela stejné. Kontaktní formulář bude na webu připravený 24/7, můžete se tedy ozvat kdykoliv. Když to budou okolnosti vyžadovat, klidně i v nočních hodinách. Řeč čísel mluví jasně, jaká částka je tady pro zájemce připravena? Podnikatelská půjčka má široké mantinely, je tedy k dispozici vlastně pro každého.

  • 5 000 Kč je minimální částka, o které lze jednat. Účel nerozhoduje, můžete koupit i mobil.
  • 30 000 Kč je maximum. Na co je použijete? Záleží jen na vás, stačí si vše dobře promyslet.
  • Splátkový kalendář u krátkodobého úvěru je nastavený v řádu dnů. Zde jde o 7 až 30 dnů.

Minimum podmínek a krátký formulář

Administrativa je skutečně jen minimální, nemusíte vůbec nikam spěchat a není třeba, abyste chodili osobně na pobočku kvůli podpisu smluvní dokumentace. Dnes to jde úplně jinak, půjčka na podnikání se uzavírá online! Obejde se bez dlouhého čekání a papírování, což je pro moderní OSVČ vždy velké plus.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: