27. října 2022
Kategorie: Tipy a PR

Modernizujte, pořiďte si paletový vozík

Konec roku se blíží a spolu s ním budete možná i u vás ve firmě přemýšlet, do čeho chytře vložit zbývající peníze. Vhodné samozřejmě je, když je použijete na věci, které vám přinesou další zisk – třeba na modernější vybavení.

Tím modernějším vybavením může být, v případě že máte sklad, třeba paletový vozík. Není nutné za něj dát velké peníze, v pěkném stavu se dají pořídit také vozíky použité.

Vyberte si paletový vozík u STILL

Vyhlášeným prodejcem VZV v ČR je společnost STILL. Ta vozíky nejen prodává, ale také nabízí různé služby, které s nimi souvisejí. Postará se o staré baterie, přijede je k vám do firmy vyčistit. A především má bohatou nabídku.

U STILL pořídíte ruční paletové vozíky, nízkozdvižné i vysokozdvižné vozíky s různou výškou zdvihu i nosností. Vozíky mají moderní lithium-iontové baterie, které jsou bezúdržbové.

Společně určitě najdete pomocníka do obrovských skladů, kde se manipuluje s velkým množstvím palet, i do stísněných prostor. Cenovou hladinu si samozřejmě určíte vy.

Neváhejte pořídit použité vozíky

STILL má ve své nabídce nové i použité vozíky. Těch použitých se vůbec nemusíte bát. Jsou ve vynikajícím stavu, prošly kontrolou odborníků a vám mohou ještě zcela plnohodnotně posloužit. Ceny jsou významně nižší ve srovnání s vozíky novými. Jde o skvělé řešení pro každou firmu, která si nemůže dovolit nákup nového vozíku, avšak nové zařízení by potřebovala.

Paleťák se dá také půjčit

STILL se snaží vyjít vstříc všem zákazníkům. Třeba i těm, co potřebují lepší techniku či více techniky jen krátkodobě. Pro ty je řešením pronájem vozíku. Na výběr je z desítek vozíků, takže si každý opět najde to, co potřebuje. Půjčit si lze paleťák dieselový či moderní elektrický. Uvidíte, třeba se do moderního VZV tak zamilujete, že si nakonec jeden pořídíte. Ať už nový, či použitý.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: