20. prosince 2021
Kategorie: Tipy a PR

Co pořídit do malé kanceláře?

Pracujete v malé kanceláři a přemýšlíte, jak se v ní dobře a prakticky zabydlet? V článku vám poradíme pár tipů, jak se bez problémů vlezete i do malého prostoru, aniž byste se museli vzdát čehokoliv, co je pro vás pro práci v kanceláři důležité.

1) Předem si rozmyslete, jak vše v kanceláři poskládáte

Snažte se udělat si předem plán, jak bude vaše kancelář vypadat. Říká se, dvakrát měř, jednou řež a v případě řešení nábytku v malém prostoru je to klíčové. Nebojte se nakreslit si rozvržení a opravu přeměřte vzdálenosti, abyste pak nemuseli bojovat s chybějícími centimetry. Poradit může i odborník a není ostuda se zeptat architekta nebo specialisty na feng šuej.

2) Využijte prostoru do výšky

I když je kancelář malá, bude mít jistě stěny do výšky, které doporučujeme maximálně využít. Lze je opatřit poličkami na šanony, můžete k nim přistavět vysoké skříně a lze na ně pověsit i zarámované dokumenty, které byste jinak schovávali někde v šuplíku.

3) Maximálně využijte prostor stolu

Stůl je centrálním místem kanceláře, proto si na něm věci rozmístěte tak, abyste co nejlépe využili jeho plochy. Vyplatí se investovat do kvalitního počítač. Do malé místnosti doporučujeme model, který nejlépe slučuje více funkcí do jednoho přístroje. Tuto kvalitu vám zajistí např. iMac.

4) Kvalitní křeslo

Kromě stolu a počítače budete potřebovat také kvalitní křeslo a zde byste měli počítat s tím, že to vám v kanceláři nějaké místo zabere. Dá se říct, že kolem křesla potřebujete prostor pro pohyb. Křesla bývají často kolečková, takže promyslete, kolik centimetrů padne na prostor kolem něj. Není dobrý nápad pořídit si jen menší židli, protože z dlouhodobého hlediska by se to nevyplatilo vaším zádům.

TIP: Pokud hledáte praktické vybavení kanceláře, podívejte se na nabídku jansen-display.cz.

5) Drobnosti na dekoraci

Je vhodné si pobyt v práci zpříjemnit milým prostředím, které vám pomohou vytvořit maličkosti, které s prací nesouvisí. Fotka nebo obrázek na stěně vás potěší, stejně jako malá pokojová kytka. Nepořizujte si žádné velké monstery, které by vám brzy doslova přerostly přes hlavu, ale sáhněte po menším nenáročném kaktusu nebo sukulentu. Kancelář si můžete vybavit také praktickými designovanými věcmi, které ji ozdobí a zároveň je využijete při práci. Příkladem může být těžítko nebo stylový držák na propisky.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: