22. února 2023
Kategorie: Tipy a PR

U Pardubic vyrostou nové sklady o rozloze až 15 000 m2

Společnost JUSDA Europe, která je významným poskytovatelem logistických služeb, plánuje rozšířit své portfolio skladových lokalit o nový sklad v Dašicích. Pro tento účel již podepsala smlouvu o pronájmu s firmou MD Logistika a stavba skladu již začala.

Nový sklad, o rozloze 15 000 m2, se nachází v blízkosti dálnice D11, což znamená, že bude pro společnost JUSDA Europe přínosem v zlepšení dostupnosti a efektivity služeb pro její zákazníky. Plánované otevření skladu je na konci roku 2023.

Nový sklad bude poskytovat logistické služby zejména v oblasti spotřební elektroniky a automobilového průmyslu. Kromě skladování bude nabízet i další služby, jako například vychystání materiálu dle plánu zákazníka, přebalování výrobků, přípravu na krabicové či přesné kusové množství, přibalování lokalizovaného příslušenství k výrobkům, nebo přepravu materiálu.

Podle slov HR ředitelky JUSDA Europe Jitky Kratochvílové bude otevření nového skladu mít pozitivní vliv na lokální ekonomiku, především prostřednictvím nových pracovních příležitostí jak při samotné stavbě, tak i pro budoucí zaměstnance skladu. Tato nová pracovní místa tak přispějí k rozvoji místního trhu práce.

JUSDA Europe je významným dodavatelem logistických služeb, který se specializuje na dodávky pro sektor technologií, retailu a průmyslu. Plánovaný nový sklad v Dašicích bude pro tuto společnost dalším důležitým zdrojem pro poskytování kvalitních služeb pro její zákazníky.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: