12. března 2021
Kategorie: Tipy a PR

Rekonstrukce domácnosti během COVID19 pomocí žádosti o úvěr z mobilního telefonu

Již rok Česká republika bojuje s epidemií, jež je způsobena koronavirem. Mnozí lidé tráví daleko více času doma, odkud rovněž pracují. Přináší to spoustu volného času. Někteří majitelé se proto logicky vrhají na rekonstrukce domácností, k nimž by se za normálních okolností nedostali. Problémem mohou být finance. Zejména získávání úvěrů na rekonstrukce je obtížné, a to i vzhledem k omezení pohybu. Některé společnosti však přinášejí inovativní prvky, díky nimž lze osobní kontakt s finančními poradci zkrátit na minimum.

Dobrým příkladem je úvěr od společnosti Modrá pyramida. O produkt s názvem Rychloúvěr se běžně žádá na pobočkách firmy. V současných ztížených podmínkách však Modrá pyramida nabízí možnost zažádat si o úvěr přes mobilní telefon. Půjčka na rekonstrukci je díky tomu snadněji dostupná široké veřejnosti.

Žádost o úvěr z mobilu do 20 minut

O tom, jak zažádat o úvěr z mobilu, Modrá pyramida detailně informuje na svých webových stránkách. Ve stručnosti lze uvést, že stačí veškeré potřebné dokumenty a naskenované doklady nahrát do speciální mobilní aplikace. Po jejich odeslání Modrá pyramida tyto dokumenty zkontroluje a do 20 minut vám dá vědět, zda máte na úvěr nárok. Zbývá už jen osobně zařídit podpis smlouvy s poradcem Modré pyramidy. Po sjednání půjčky na rekonstrukci bydlení obdržíte patřičné finanční prostředky do 3 dnů na bankovní účet.

Rychloúvěr je přímo určený na rekonstrukci domácnosti. Sjednat si lze až 800 tisíc korun. Při splnění určitých podmínek není nutné dokládat příjmy, půjčku je možné získat rovněž bez ručitele. Minimum dokladů a snadné zažádání  přes mobilní aplikaci vám v době pandemie koronaviru poskytne potřebné peníze a dá vám šanci využít většího množství volného času k tomu, abyste zrenovovali vaši domácnost dle představ a snů.

Při rekonstrukci v době epidemie mějte ohled na své sousedy

Rekonstrukce nemovitostí nejsou ani v době restrikcí kvůli onemocnění COVID19 zakázané. Je ale třeba brát zvýšený ohled na vaše okolí, zejména sousedy. Mohou totiž pracovat na home office, takže je určitě vhodné se s nimi domluvit, kdy během dne provádět rekonstrukci tak, aby nedocházelo ke zbytečnému narušení vztahů.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: