08. října 2023
Kategorie: Tipy a PR

Půjčka pro OSVČ je spojená jen s minimem formalit

Neradi na něco čekáte? A byli byste rádi, kdyby byl krátkodobý úvěr pro vaše podnikání vyřízený ještě během dnešního dne? Samozřejmě, ta možnost tu je, stačí, když vyplníte a odešlete jednoduchý odpovědní formulář.

Jméno, adresa, ale také IČO, to vše jsou základní věci, které nesmí v takové žádosti chybět. Nikdo se vás ale nebude ptát na konkrétní účel využití finančních prostředků. To je věc, která je vlastně velmi důvěrná. Půjde vždycky jen o minimum údajů, které vyžaduje aktuální legislativa. A mimochodem, platí, že peníze můžete mít na svém bankovním účtu ještě dnes.

Až třicet tisíc bez dalších dotazů

Jaká částka je připravena? A jak je to se splatností takového úvěru? Řeč čísel je naprosto jasná a napoví v konečném rozhodování každému zájemci. Půjčka pro OSVČ je k dispozici každý den v roce, není omezený jen na klasickou otevírací dobu kamenných poboček bank. Jde totiž o nebankovní produkt, jenž se specializuje na rychlost a transparentní jednání s klienty je vždycky jeho velkou devizou. Proč spěchat? Rozhodně se podle sebe, mantinely jsou následující.

  •  5 tisícovek je minimální částka, o které lze jednat. A její určení je jen na vašem rozhodnutí.
  • 30 tisícovek je maximum. Opět platí, že je rozhodnutí na žadateli. Na důvody se nikdo neptá.
  • Splatnost má také pestrou paletu různých možností. Minimum je sedm, maximum třicet dní.

Žádost, která bude bez starostí

Krátký formulář, s nímž můžete být bez obav. Odpověď přijde skutečně rychle, je to spíše jen taková formalita, podmínek je také jen několik. Podnikatelská půjčka se zeptá jen na IČO, adresu a jméno, bude chtít také potvrdit bankovní účet, na nějž pak budou neprodleně po schválení žádosti odeslány finanční prostředky. Jde o proces, který je naprosto jednoduchý a zvládne jej každý, navíc z pohodlí domova.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: