17. června 2010
Kategorie: Zajímavosti

Online byznysový magazín Business Way jede na ostro!

Tak už je to tady, podnikající přátelé – Business Way jede v ostrém provozu. Ovšem pozor, to neznamená, že je jeho vývoj ukončen. Právě naopak – očekávejte další funkce a možnosti, které zatím ladíme a se kterými budeme postupně přicházet.

Abyste nepřišli o tu krásnou tiskovou zprávu, kterou jsme dnes v noci rozeslali, tak ji uvádím i zde.

Tisková zpráva

Business Way: Nový online magazín o byznysu

Praha – 18. června 2010 – BRAVE NEW MEDIA s.r.o., vydavatelství zaměřené na byznys a technologie, oznámilo, že spustilo v ostrém provozu nový online magazín Business Way (www.bway.cz).

Business Way bude přinášet zpravodajství o byznysu u nás i v zahraničí. Nabízet tipy na podnikatelské příležitosti, motivovat a inspirovat, jak podnikatele, tak manažery.

„Magazín Business Way nebude nudit záležitostmi, které mají na úspěch v podnikání a řízení firem minimální vliv. Cílem je, aby při jeho čtení měli podnikatelé a manažeři motivaci energicky budovat své firmy, hledat i vytvářet nové trhy a nacházet nové příležitosti,“ řekl Roman Smělý, šéfredaktor magazínu Business Way, a dodal: „Chceme čtenářům sundat klapky z očí, aby si dokázali říci – není náhodou právě teď skvělá doba změnit rozložení sil na trhu?“

„Je příhodné, že magazín Business Way vznikl právě v době hospodářské krize, která je médii prezentována jako strašák,“ řekl Martin Jurča, vedoucí redaktor magazínu Business Way, a doplnil: „Jenže právě v dobách recese dochází k největšímu přerozdělování majetku. Ti, jež budou sedět se založenýma rukama, v podstatě darují část svého majetku jedincům aktivnějším. Naším cílem je vytvořit více aktivních manažerů i podnikatelů.“

Jednou větou

Business Way (www.bway.cz) je nový online byznys magazín, který je zaměřen na podnikatele i manažery hledající nové příležitosti a inspiraci pro budování své společnosti.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům:
Štítky:, ,