23. listopadu 2023
Kategorie: Tipy a PR

Firemní web roku 2023 vyhráli Bernard a Omnipol

Opět po roce hodnotila porota soutěže WebTop100 webové stránky firem v České republice. Do ročníku 2023 přihlásilo své projekty 105 českých a slovenských digitálních agentur, ve dvou základních kategoriích.

Mezi malými a středními firmami vyhrály webové stránky Návštěvnického centra rodinného pivovaru Bernard. V kategorii velkých firem získal toto prestižní ocenění web skupiny Omnipol. Ten byl spuštěn v nové podobě teprve 7. března 2023 po několika měsících tvoření a ladění. Na webu najde návštěvník portfolio skupiny včetně představení klíčových produktů, aktuality, ale také trochu z historie Omnipolu. Nechybí ani informace o dceřiných firmách a samozřejmě o vedení této společnosti.

Web byl porotci vysoko oceněn především v kritériích, jako jsou první dojem, celková srozumitelnost a technické, vizuální či grafické zpracování. Stránky pro skupinu připravila společnost Newlogic.

Projekt Omnipol.cz není pouze webovou stránkou, je to komplexní prostor, který nese funkčnost, srozumitelnost a vizuální estetiku,“ říká Karel Káš, jednatel digitální agentury. „Přináší klientovi nejen nástroj k prezentaci, ale i důvěryhodné a vizuálně atraktivní prostředí, které podporuje budování jeho značky a generuje poptávky. Naše cesta od analýzy toho, co stránky potřebují, až po jejich programování, byla plná výzev, ale výsledek stál za to,“ doplňuje Káš.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: