07. června 2021
Kategorie: Marketing

Eshop řešení na míru pro malé prodejce i nákupní centra

Chcete-li se věnovat obchodování v internetovém světě, neobejdete se bez vlastního eshopu. Nemusíte mít obavy, že si ho budete muset vytvořit a navrhnout svépomocí. Naštěstí v současné době existuje řada specializovaných firem, které vám dodají eshop na míru. A to se vším všudy včetně vstupních analýz, vyhodnocovacích nástrojů a špičkovou grafikou.

Proč se rozhodnout pro eshop na klíč?

Vzhledem ke Covid situaci řada podnikatelů a firem přesouvá své produkty do online světa, na nějž se nevztahují omezení souvisejí s pandemií. Eshop řešení je vhodné jak pro B2C neboli prodej koncovým zákazníkům, tak pro B2B čili prodej subdodavatelům. Mezi nesporné výhody vlastního internetového obchodu patří cenová dostupnost, intuitivní ovládání, plná technická podpora a možnost napojení na ekonomické systémy a účetnictví, jimiž jsou programy Pohoda, Red, Helios Orange, Inuvio, Money S3, S4, Cezar atd. Na základě vstupní analýzy se rozhodnete, zda je pro vás lepší tzv. „krabicové řešení“ nebo eshop na míru.

Jak to funguje?

Díky modulárnímu eshop systému lze splnit jakýkoliv požadavek klienta, co se týká velikosti internetového obchodu. Buď se může jednat pouze o několikastránkový eshop s jednoduchou obsluhou, nebo vznikne rozsáhlé nákupní centrum doplněné moderními vymoženostmi. Pokud potřebujete úzkou spolupráci se skladovými zásobami a objednávkami, je tu pro vás eshop Helios. Umožní vám totiž import skladových zásob na eshop, správu kategorii zboží, tvorbu cen, přenos objednávek a zákazníků do systému eshopu. Samozřejmostí je rovněž zmiňované napojení na skladové hospodářské programy. V neposlední řadě je kladen důraz též na responsivní zobrazení internetového obchodu. Znamená to, že vaše stránky jsou optimalizovány pro nejrůznější zařízení, jako jsou mobilní telefony, tablety či notebooky.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: