27. listopadu 2023
Kategorie: Tipy a PR

Dell Technologies Forum 2023: Na přední linii umělé inteligence a inovací

Dell Technologies Forum, prestižní setkání odborníků v oblasti IT, se letos zaměřilo na využití umělé inteligence a inovace v podnikovém prostředí. Tato akce, která se konala 22. listopadu v pražském O2 Universu, přilákala více než tisíc profesionálů a technologických nadšenců.

Úvodní keynote a diskuze o umělé inteligenci

Forum bylo zahájeno inspirujícím projevem Marca O’Regana, CTO pro EMEA společnosti Dell Technologies. Následovala panelová diskuze s tématem umělé inteligence, kterou moderoval Miroslav Filip z Dell Technologies. Experti z SAS Institute, Microsoftu a Intelu diskutovali o nejnovějších trendech a výzvách v oblasti AI.

Odpolední program: Aplikace AI ve firemním IT

Odpolední část byla rozdělena do tří hlavních sekcí. První se zaměřila na moderní řešení pro ukládání a zabezpečení firemních dat, včetně představení nových služeb Dell APEX pro multicloudu. Ve druhém sále byly představeny nejnovější produkty Dell pro pracovní prostředí, od počítačů po periferie, s důrazem na integraci umělé inteligence a udržitelnost. Třetí sekce se věnovala budoucnosti serverů, edge computing a AI, s představením nového portfolia Dell PowerEdge serverů a platformy Dell NativeEdge.

Expo zóna

V expo zóně byly k vidění nejnovější produkty v oblasti serverů, infrastruktury, bezpečnosti a hybridní práce. Návštěvníci mohli obdivovat také Concept Luna, inovativní návrh udržitelného počítače. Vrcholem akce bylo předání ocenění Partner Awards 2023, s Data Force jako Partnerem roku, což zdůrazňuje význam partnerství a spolupráce v rámci technologického ekosystému Dell Technologies.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: