25. srpna 2021
Kategorie: Tipy a PR

ByteMe: Dlouho očekávaná revoluční novinka v zabezpečení dat je tu!

ByteMe aplikace přichází s novým originálním a naprosto unikátním způsobem úschovy dat. Jedná se o první opravdu zabezpečené a uživatelsky přívětivé úložiště.

Když říkáme “zabezpečené”, myslíme tím opravdu ten nejvyšší možný stupeň, využíváme technologii AES 256, kterou mimo jiné používá i CIA, data bez souhlasu uživatele nebudou nikdy poskytnuta ani policii, natož třetí straně, pokud jim uživatel sám nedá souhlas.

Momentálně jsme vyladili vše do posledního detailu a od 31. srpna 2021 bude spuštěna kampaň na celosvětové crowdfundingové platformě Kickstarter.

Co vám služba ByteMe nabídne?

Na ByteMe lze uložit jakýkoliv soubor, který Vás jen napadne (fotky, videa, PDF, hudební soubory, složky, části kódu, archivované poštovní schránky, …) a následně ho třídit do složek, vytvářet alba, a nebo je sdílet s rodinou či kamarády. ByteMe zároveň pokrývá veškeré další nedostatky ostatních úložišť jako je např. Google drive, iCloud, Dropbox nebo třeba OneDrive. Po vyfocení se fotografie neukládá do galerie, ale rovnou do úložiště ByteMe, nehrozí tak únik dat, ani duplicita. Aplikace má zároveň i funkci komprimovaného náhledu.

Nespornou výhodou je fakt, že v ByteMe platí uživatel pouze za reálně uložená data, nic navíc. Záleží tedy jen na klientovi, kolik dat se rozhodne si uložit. Snažili jsme se, aby ByteMe bylo dostupné pro všechny, průměrně má člověk v telefonu 76 GB fotografií, s ByteMe si je můžete uchovat v bezpečí za pouhé 3 dolary na měsíc (cca 65 Kč).

Veškeré dostupné informace naleznete aktuálně na bytemedrive.com.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: