10. listopadu 2021
Kategorie: Tipy a PR

Budou hitem letošních Vánoc chytré hodinky?

Z dob svého dětství si Vánoce možná představujete jako svátky, kdy jste se v klidu a pohodě sešli s rodinou. Dnešní realita je bohužel jiná. Vánoce jsou ve velkém komerčním svátkem a hodně postavené na dárcích. Pod vánočními stromečky se běžně objevují dárky za desítky tisíc korun. V jejich čele rozhodně stojí elektronika.

Nejinak tomu pravděpodobně bude letos. Také v roce 2021 Ježíšek spoustě lidí nadělí mobilní telefony, televize, notebooky nebo fitness náramky. Pojďme se pro inspiraci podívat, jak to vypadalo loni.

Trendy byla technika do domácnosti

Loni se před Vánoci hodně prodávaly robotické vysavače, zvlhčovače vzduchu či LED světla a dekorativní lampy. Trendy byly i kuchyňské dárky jako kávovary nebo pomalé vařiče, pekárny na chleba, odšťavňovače, kuchyňské roboty atd. A pozor, tyto dárky nedostávají pouze dámy!

Pro zdraví a krásu

Zanedbatelná není ani kategorie elektroniky určené pro péči o zdraví a krásu. Dámy si loni přály fény na vlasy, nehledě na pohlaví se častokrát darovaly elektrické zubní kartáčky a fitness náramky jako Fitbit Versa 3. Zájem byl rovněž o chytré hodinky Apple Watch Series 6.

Elektronika vládne všem kategoriím

Upřímně řečeno, elektronické hračky vládnou snad všem oblastem dárků. Darují se chytré váhy, které pomohou s hubnutím, různá zařízení kontrolující kvalitu spánku, Alexa a jiní chytří pomocníci do domácnosti. Zájem je také o kamery do auta, Hi-Fi soustavy, fotoaparáty, herní konzole, datová úložiště do domácnosti. V obchodě s elektronikou prostě nakoupíte pro celou rodinu. Má to jediný háček – ceny takových dárků nejsou zrovna nejnižší.

Jestli máte v plánu na Vánoce nakupovat nějakou elektroniku, rozhodně se vyplatí sledovat akce a počkat si na Black Friday. Ten letos vychází na pátek 26. listopadu. V tu dobu byste už měli mít rozmyšleno, co chcete koupit.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: