31. srpna 2023
Kategorie: Tipy a PR

Správné kartonové krabice zvyšují efektivitu

Moderní kartonové krabice dovedou více, než si laik myslí. Ti, kdo archivují, chtějí mít ve věcech přehled a systém, skladují, samozřejmě i všichni, kteří zasílají, by si měli udržovat přehled o tom, co jim moderní papírenský průmysl umí nabídnout.

Kartonové krabice se diametrálně změnily. Umí nabídnout různá řešení zvyšující produktivitu. Dokonce nemusí jít ani o dražší krabice na míru. Chytré kartonové krabice i coby unifikované umí splnit i ty nejnáročnější požadavky na zasílání, archivování i skladování. Podívejte se moderním krabicím na zoubek v e-shopu Obaly KREDO. Firma prodává standardní kartonové krabice, ale i veškeré moderní vychytávky, díky kterým vám krabice nabídnou maximum toho, co umí.

Kartonové krabice mají nejen různý objem, ale i nosnost

Nosnost kartových krabic závisí především od použité lepenky. Na kvalitní krabice s nižší hmotností se používá třívrstvá lepenka označována zkratkou 3VVL. Vyšší nosnost pak nabízí krabice z pětivrstvé lepenky označované jako 5VVL. Ty budou vhodné pro těžší, ale současně citlivější obsah – skladovaný i odesílaný. Speciálními krabicemi pak bývají paletové krabice přesně uzpůsobené přepravě zboží na paletách i paletovému skladování.

Zasílejte moderně

Dnešní doba je dobou zásilkovou. Proto je jasné, že i krabice je nutné přizpůsobovat potřebám zasílajících firem i jejich zákazníkům na druhé straně. Sortiment Obaly KREDO proto zahrnuje i různé speciální poštovní krabice. Uzpůsobují se snadnému balení, mají vhodné rozměry pro zasílání přepravními společnostmi, či bývají na míru konkrétnímu sortimentu. Takže si snadno pořídíte tubusy vhodné pro posílání dlouhých předmětů, krabice na knihy i krabice na víno. Ty mohou být vhodné buď pro zasílání, nebo jako dárkové.

Snad nejvíce zásilkové společnosti a zákazníci oceňují rychlouzavírací e-krabice

Tzv. e-krabice jsou chytré krabice pro zasílání, které zcela zásadně snižují náklady na zasílání. Nabízí optimalizované velikosti a šetří čas při balení, protože mají rychlouzavírací systém. V provedení Return® Box obsahují implementovaný otevírací systém, který krabici nepoškodí. Naopak, nabídne její opětovné zalepení a zaslání zpátky odesílateli, obvykle e-shopu, pokud zboží zákazník vrací například v zákonné lhůtě.

Moderní kartonové krabice musí být ekologické

Už dávno nejde jen o to, že se krabice vyrábí z recyklovaného materiálu. Výše zmíněné e-krabice se chovají zcela v souladu s trvale udržitelným rozvojem. Umožňují opakované použití, šetří životní prostředí díky menší nutnosti používání výplňového materiálu i nadbytečného lepení PVC páskami.

Avšak šetřit náklady a současně životní prostředí pomáhají i obálky. Jsou přizpůsobeny zasílání. Pořídíte je jako kartonové, bublinkové, plastové poštovní, protinárazové i fóliové. Podle typu se hodí například pro zasílání oblečení, ale i různého citlivějšího obsahu. Bublinková výplň totiž spolehlivě ochrání i drobnější počítačové součástky, různé paměťové karty apod.

Obaly KREDO – to je kompletní sortiment pro zasílání a archivaci

E-shop Obalykredo.cz nabízí firmám, podnikatelům, institucím i soukromým osobám vše, co potřebují pro efektivní archivaci i zasílání. Kromě sortimentu kartonových krabic nabízí rovněž sortiment lepicích pásek. Jde o lepicí pásky pro balení, barevné, průhledné i papírové, včetně systému pro navlhčování pásek. K dispozici má potištěné lepicí pásky, taktéž další druhy lepicích pásek pro jiné použití: zpevňující, podlahové – bezpečnostní i výstražné, protiskluzové, krepové, oboustranně lepicí i varovné nelepící pásky.

Dalším zajímavým a žádaným sortimentem jsou papírové tašky – hnědé i bílé. Firma mimo jiné prodává i papírové tašky na menubox, víno a dárkové papírové tašky. Mezi nimi nechybí ani vánoční papírové tašky.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: