25. srpna 2023
Kategorie: Tipy a PR

Nadcházející Konference „Klíč komunikace“ představuje světové odborníky na komunikaci a vyjednávání

Komunikační dovednosti hrají klíčovou roli v každodenním životě jednotlivců i v podnikovém prostředí, avšak často jsou podceňovány. Tohoto tématu se chopí přední odborníci na komunikaci, diplomacii a vyjednávání, kteří se sejdou na konferenci „Klíč komunikace“ konané na Pražském hradě dne 12. října. Tato významná událost, pořádaná Asociací vyjednavačů, Expertním Boardem 21 a Agenturou Bubnovi, se zaměří na zlepšení životů lidí prostřednictvím efektivní komunikace a mezilidské interakce.

Joe Navarro: Mistři nonverbální komunikace a řeči těla jako hlavní hosté

Výjimečným hostem bude Joe Navarro, světoznámý odborník na nonverbální komunikaci a řeč těla. Bývalý člen elitního programu Behaviorální analýzy FBI a bývalý velitel týmu jednotek SWAT strávil 25 let ve službách FBI, kde se specializoval na odhalování špionů a nebezpečných pachatelů. Po odchodu do důchodu se stal autorem několika světových bestsellerů. Na konferenci se podělí o své poznatky ohledně „Tajemství řeči těla“ a provede účastníky osobním tréninkem.

Jana Vohralíková: Vyjednávání na nejvyšší úrovni a budoucnost s nadějí

Na konferenci vystoupí i Jana Vohralíková, významná státní úřednice České republiky a kancléřka prezidenta. S bohatým zkušenostmi z různých vládních a akademických pozic představí své pohledy na „Tajemství vyjednávání v nejvyšších patrech a naději v lepší budoucnost“.

Anne-Maartje Oud: Expertka na komunikaci se složitými osobnostmi

Další významnou osobností na konferenci bude Anne-Maartje Oud, specialistka na komunikaci se složitými osobnostmi. S více než dvaceti lety zkušeností jako trenérka a poradkyně se zaměřením na lidské chování pracovala pro přední světové společnosti jako Google, Mercedes Benz, BDO či Louis Vuitton Moët Hennessy. Jejím přínosem bude trénink „Komunikace se složitými a nebezpečnými osobnostmi“.

Radim Pařík: Umění vyjednávání a vedení lidí

Jako prezident Asociace vyjednavačů představí Radim Pařík svůj pohled na „Tajemství zvládání ega v diskusích“ a provede trénink zaměřený na vícestranná vyjednávání. S bohatým zázemím ve vyjednávání, rétorice a byznysovém prostředí, Pařík je také autorem knihy „Umění vyjednat cokoliv“ a spoluautorem knihy „Empatické vedení lidí“.

Tato odborná konference slibuje pohledy a dovednosti od světových expertů, které mohou výrazně posílit komunikační schopnosti jednotlivců a podniků. Účastníci budou mít příležitost zkoumat různé aspekty komunikace a vyjednávání a naučit se strategiím, které vedou k lepším výsledkům v osobním i profesním životě.

Více informací a vstupenky na konferenci najdete na webu c-level.cz.

Zdroj/foto: c-level.cz

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: