21. prosince 2021
Kategorie: Tipy a PR

Ideální dárek nejen pod stromeček? Vsaďte na chytré hodinky

Chytré hodinky jsou trendem posledních let. Dokážou povzbudit k pohybu, ohlídat životní funkce nebo monitorovat váš spánek. Že ještě žádné nemáte, nebo víte o někom, komu by udělaly radost? Přečtěte si, co všechno vlastně takové hodinky umí, a podle čeho je vybírat.

Chytré hodinky nejen pro sportovce

Že jste si mysleli, že hodinky s displejem jsou jen pro nadšené sportovce? Možná budete rádi, že jste na omylu – sloužit totiž mohou i komukoliv dalšímu. Kromě měření sportovních aktivit spolehlivě ohlídají váš spánek, chůzi nebo srdeční tep. Dost možná oceníte i jejich možnost upozornění na notifikace z telefonu, který s hodinkami snadno spárujete. Na některých chytrých hodinkách je na volání nebo zprávy možné i rovnou odpovědět, většina jich ale vyobrazí číslo volajícího nebo celou zprávu. Ta vám může přijít ve formě SMS nebo na Messenger či WhatsApp. Na hodinkách si můžete nastavit i budík, který je pro většinu uživatelů mnohem příjemnější, než ten hlasitý, který vychází z mobilních telefonů nebo digitálních hodin. Pokud sháníte takové, které vás nezruinují a zároveň nabídnou nespočet funkcí, zvolte chytré Xiaomi hodinky.

Co ještě od hodinek můžete očekávat?

Pokud si stále nejste jisti, zda je tato technologická vychytávka tím pravým pro vás, třeba se vám budou líbit následující funkce a výhody, které hodinky nabízí. S hodinkami totiž můžete i platit – stačí si do nich nahrát platební kartu a jednoduše je přiložit k platebnímu terminálu. Dost možná vás i přemluví ke sportovní aktivitě – mohou vás na ní dokonce i upozorňovat. Pokud nosíte na ruce běžné hodinky, nemusíte se bát, že byste si na jejich smart verzi nezvykli. Na rukou navíc můžete nosit i váš diář, a mít tak přehled o vašich povinnostech.

Někdy postačí náramek

Pokud na hodinky nejste zvyklí a nosit širší řemínek je pro vás nekomfortní, možná vám poslouží i chytré náramky. Nabízí taktéž mnoho funkcí – podobně jako hodinky snímají tep, monitorují spánek nebo pohyb. Zatímco hodinky nabízejí širší škálu aplikací a možností, náramek je obvykle jejich zjednodušenou verzí. Je tak jen na vás, co doopravdy v každodenním životě využijete.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: