24. ledna 2024
Kategorie: Tipy a PR

Hodinky PRIM podepsané vaší firmou

Hledáte ideální dárek, kterým dáte obchodním partnerům a klientům najevo, jak moc si vážíte vaší spolupráce? Chcete poděkovat svým zaměstnancům prostřednictvím něčeho neobyčejného? Firma ELTON hodinářská, a. s. vám navrhne a vyrobí hodinky PRIM na míru. S tímto dárkem si můžete být jistí, že určitě neskončí na dně šuplíku, ale že jej obdarovaní budou rádi nosit a bude jim připomínat právě vaši firmu.

Firemní dárek, to nemusí být jen propisky, hrníčky a levné plastové merche. Koneckonců, v manufaktuře v Novém Městě nad Metují, kde se PRIMky vyrábí, mají s firemními hodinkami na míru dlouholeté zkušenosti. České, ručně vyráběné hodinky dostávaly odměnou za dlouholetou práci už naše babičky.

Mezi zákazníky značky PRIM patří tradiční české firmy různých velikostí a zaměření. Všechny pak vedle kvality hodinek oceňují vstřícný přístup našich zaměstnanců. Snaží se našim klientům vyjít vstříc, splnit všechna jejich přání, pokud je to technicky možné,“ říká Renata Červenák Nývltová, generální ředitelka ELTONu.

Prvním krokem poté, co zákazník projeví zájem, je podrobná specifikace, co si vlastně představuje a co může PRIM nabídnout. „Tato část komunikace se zákazníkem je zcela klíčová proto, aby naše hodinky splňovaly pokud možno všechna jeho očekávání,“ vysvětluje generální ředitelka. Požadavky zákazníka na design hodinek putují nejprve ke zkušeným grafikům, designérům a konstruktérům firmy ELTON hodinářská. Ti posoudí, zda je možné požadavky klienta realizovat, a společně domluví finální podobu hodinek.

A co konkrétně si na hodinkách můžete individualizovat? V podstatě všechno. Firemní hodinky, to není jen logo na číselníku. Upravit můžete ručky, lunetu, řemínek i zadní stranu. Samozřejmostí je výběr ze široké škály materiálů a barev. Nebojte si pohrát si s detaily. Oblíbenými doplňky jsou třeba rytina či věnování na zadní straně, datumové okénko nebo detail na korunce. Firemním logem můžete kromě ozdobit i jiné části hodinek; například miniaturní logo na ručičce je skutečně unikátním prvkem, který ihned upoutá pozornost.

S hodinkami PRIM stačí zapojit fantazii a můžete vytvořit hodinky, které budou dokonale vystihovat vaši firmu a její příběh. Jako základ pro jednotlivé komponenty se obvykle používá některý již existující model, pokud však máte svoji originální představu, lze vymyslet hodinky úplně nové. Na míru vám v Novém Městě nad Metují vyrobí i balení, podle vašich představ.

Spolu s jedinečnými hodinkami darujete kus české tradice. PRIM se v Novém Městě nad Metují vyrábí už téměř osmdesát let a za každými hodinkami stojí práce, zručnost a nápaditost. Inspirujte se modely, které firma ELTON realizovala pro nejvýznamnější české společnosti. To vše s jistotou, že úkol vyrobit hodinky vaší firmy je v nejlepších rukou.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: