03. března 2021
Kategorie: Tipy a PR

Český výrobce hodinek PRIM představuje nový web

Společnost ELTON hodinářská, tradiční výrobce hodinek značky PRIM, se od 2.března 2021 prezentuje na zbrusu nových webových stránkách. Na staronové adrese prim.cz naleznou příznivci české hodinářské výroby nejen aktuální modelové řady náramkových hodinek PRIM, ale také přehled služeb pro zákazníky a řadu zajímavostí o historii a výrobě hodinek v Novém Městě nad Metují.

Webové stránky jsou v době nuceného uzavření našich prodejen jedním z hlavních komunikačních kanálů s našimi zákazníky a často také místem, kde se s hodinkami PRIM setkávají poprvé,“ říká tisková mluvčí společnosti ELTON hodinářská Adéla Dittmannová a dodává, že nová podoba webu zohledňuje uživatelské preference návštěvníků stránek, které vyplynuly z dlouhodobějších analýz. Návštěvníci primárně vyhledávají informace o konkrétních modelech, historii a také o službách. Zajímají je především renovace a individualizace hodinek PRIM. Dalším důvodem změny byla potřeba přizpůsobit stránky aktuálním technickým požadavkům. Nový web splňuje nároky na uživatelskou přívětivost a responzivní design zaručí bezchybné zobrazení na všech typech zařízení.

Stránky novoměstského výrobce mají průměrnou měsíční návštěvnost 70.000, více než polovina jsou noví návštěvníci. Architektura nového webu usnadňuje zákazníkům cestu k nalezení informací, které nejčastěji hledají. „Design je založen především na kráse našich hodinek, které jsme z větší části znovu nafotili. Prezentace je minimalistická, bez zbytečných rušivých elementů. Cílem je představit a nechat vyniknout naši produkci, výrobky, na které jsme pyšní.“ upřesňuje Dittmannová. Nový web provede návštěvníky i unikátní výrobou náramkových hodinek, která je jediná svého druhu v České republice a seznámí je s bohatou historií legendární české značky PRIM.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: