01. listopadu 2018
Kategorie: Tipy a PR

Pro půjčku nemusíte na pobočku, stačí požádat online

Dostat se do situace, kdy se porouchá auto, lednice, opozdí se výplata, je velmi snadné. Pokud nemáme dostatečnou finanční rezervu, je možné sáhnout po půjčce. V dnešní bohaté nabídce lze vybrat krátkodobou půjčku, kterou si sjednáte přes internet.

Ušetřete si čas sjednáním půjčky online

Nebankovní půjčky si sjednáte přes internet velice jednoduše. Nepotřebujete k tomu hromady dokumentů jako v bance. Naopak stačí pár kliknutí a peníze si můžete vybrat ze svého účtu během pár hodin či dokonce minut. Není potřeba složitě vyběhávat různá potvrzení nebo dokonce jet pro půjčku na pobočku na druhý konec města, když to jde z internetu prakticky odkudkoliv. S online půjčkou si šetříte svůj drahocenný čas. Neúčelovou půjčku můžete využít na cokoliv, nemusíte nikomu dokládat, na co jste peníze použili, což je další velké plus.

Výhody nebankovní online půjčky:

 • rychlé vyřízení
 • nenáročná administrativa
 • peníze na účtu za pár minut či hodin
 • vhodná pro všechny osoby, které mají příjem
 • neúčelová půjčka
 • okamžitě víte, kolik si půjčujete a kolik musíte vrátit
 • možnost první půjčky zdarma

První půjčka zdarma

Velkou výhodou je u krátkodobé nebankovní půjčky první půjčka zdarma. Její výhodnost spočívá v tom, že při vrácení půjčky vracíte pouze čistou půjčku bez úroků a přidružených poplatků. Tato nabídka patří pouze novým klientům, kteří si u vybrané společnosti ještě nikdy nepůjčili. Půjčit si lze zpravidla částky do 10 000 Kč. Podmínkou je dodržet termín splátky a neodkládat ho. Pak byste o tuto výhodu přišli. Tato nabídka je však stále velmi výhodná, když si půjčujete poprvé, zpravidla nevíte jak vše funguje, v tomto případě si to zdarma vyzkoušíte.

Srovnáním půjček ušetříte

Půjčit si peníze je dnes lehké, ale ne každý hledá to nejlevnější řešení, což je velká chyba. Online srovnání je zdarma a zabere pár minut vašeho času. Při srovnávání půjček je nutné vědět pár údajů, které vám s výběrem půjčky pomohou:

 • kolik si chci půjčit
 • na jak dlouho
 • jak rychle peníze potřebuji
 • zda mám z čeho splácet
 • kolik je úrok
 • kolik činí celkové náklady na půjčku, tedy jaká je sazba RPSN
 • opravdu potřebuji půjčku

Chcete-li si půjčit, nebankovní půjčky vždy porovnávejte.  Ušetříte si tím ve výsledku spoustu peněz a starostí. Do srovnávačů se dostanou pouze ověření poskytovatelé půjček, takže nemusíte mít obavu, že byste narazili na nesolidní společnost. O vybranou půjčku si lze rovnou požádat, nemusíte nikam chodit. Po výběru půjčky budete přesměrováni na formulář k vybranému produktu, který vyplníte a řídíte se pokyny poskytovatele. Online srovnání vám umožní si vybrat nejlevnější půjčku. Ve srovnání vidíte řadu parametrů: RPSN, výše splátky, maximální výše půjčky, případně aktuální akce a slevy, informace k půjčce.

Jak si sjednat online půjčku?

Sjednání online půjčky je velice jednoduché. Zahrnuje pouze několik kroků:

 1. Zvažte, kolik si chcete půjčit
 2. Vyberte si vhodného poskytovatele
 3. Nasimulujte si výši půjčky a dobu splácení
 4. Vyplňte jednoduchý formulář s osobními a kontaktními údaji
 5. Vyčkejte na zpracování žádosti
 6. V případě schválení půjčky si vyzvedněte peníze ze svého účtu
 7. Dodržte termín splátky a půjčku vraťte včas

S online půjčkou si ušetříte mnoho starostí. Peníze vrátíte přeposláním na účet, který je uveden na smlouvě o půjčce a  nemusíte nikam chodit. V případě, že nemůžete peníze vrátit včas, stačí si požádat o odložení termínu splatnosti, který je za mírný poplatek. U každé společnosti si prověřte i veškeré poplatky za pozdní splácení. Pokuty a sankce bývají v tomto případě nemalé.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: