18. března 2024
Kategorie: Technologie

Pracujete v kanceláři? Usnadněte si všechny činnosti díky umělé inteligenci

Práce hlavou dokáže být pěkně namáhavá a plná nekonečně stereotypních úkolů. V dnešní době máme naštěstí k dispozici takzvanou umělou inteligenci. Správně zvolená aplikace zvládne během několika vteřin to, co člověk dělá hodiny. Co musíte vyzkoušet?

Převod obrázků na text

Také patříte mezi jedince, kteří si neustále během porad zapisují veškeré poznámky ručně a následně si je fotí na telefon? Nebo máte počítač plný PDF souborů a potřebujete je převést do textové podoby? Pak zapomeňte na složité ruční přepisování.

Raději se mrkněte na šikovnou aplikaci, jež provádí převod obrázků na text. Bohatě vám postačí nahrát potřebné soubory (fotografie, PDF i další dokumenty). Následně je daný program sám od sebe převede do textové podoby (poradí si i s vyloženě špatným rukopisem). Tu lze zkopírovat a vložit do libovolného dokumentu.

Generování textů

Pracujete v marketingovém odvětví, provozujete e-shop, jste blogger nebo podnikatel? V takovém případě rozhodně oceníte generování textů podle několika málo klíčových slov. Za pár vteřin tak vytvoříte třeba textaci webových stránek, popis produktů, e-mail pro zákazníky, příspěvek na Facebook, ale i slohovou práci či překlad do/z více než 31 jazyků. Místo hodin vymýšlení prostě kliknete na tlačítko.

Samozřejmě si lze nastavit i preferovaný tón komunikace, délku textu a další specifika.

Vyzkoušejte si Deeply zdarma

S takovými úkoly si poradí například oblíbená platforma Deeply. Ta převádí obrázky na text, překládá, generuje texty a také grafiku. Tuto aplikaci si můžete vyzkoušet na pět dní zcela zdarma. Pokud se vám zalíbí, stačí si pořídit kýžený balíček (nemusíte tak platit za funkce, které byste nevyužívali). Mrkněte se na webové stránky pod odkazem v první půlce článku. Tam najdete vše potřebné.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: