12. července 2022
Kategorie: Tipy a PR

Nechte si jednoduše pomoct

Už jste slyšeli o iskladu, který pomáhá malým i velkým e-shopům se skladováním zboží, kompletací objednávek i jejich odesláním?

Máte středně velký e-shop, a přestože jste si mysleli, že stíhat vyřizovat denně cca 100 objednávek bude hračkou, není tomu tak? Možná jste neodhadli to, jak dlouho vám bude trvat balení zboží, nebo jak velký prostor budete potřebovat pro naskladnění zboží, které budete chtít mít skladem… Ať je to jakkoli, malým i velkým e-shopům může velmi pomoct isklad a e-fulfillment.

Stručně a jednoduše řečeno…

… bude vaše zboží doručováno po celém světě za pomoci fulfillment služeb. K dispozici vám bude vícejazyčné call centrum a software pro automatizaci. Pro všechny velikosti e-shopů to znamená příjemné výhody. Přitom pro nejmenší e-shopy s počtem objednávek 0 – 100 cena začíná již na 35 EUR za měsíc. Dle velikosti e-shopu, respektive množství jeho objednávek, je cena za služby dělena celkem do 4 kategorií. V každém případě je vám volitelný account manager pro správu vašeho účtu místo vás nebo vašich zaměstnanců, k dispozici již od částky 35 EUR za měsíc.

Kapacita skladuje 97 000 m3, kapacita balení je 15 000 objednávek za den, aktuálně již sklad funguje pro 162 spokojených e-shopů a investováno do automatizace bylo 3 000 000 EUR. K dispozici je 87 dostupných možností doručení, aktuálně je k dispozici 21 adres EU, v 17 zemích je možné platit na dobírku a to v sedmi různých měnách.

Nechte si jednoduše pomoct

Fulfillment pro eshopy je dokonale propracovaný. Je pro vás připraven přehledný a intuitivní online software EGON, který bude fungovat jako rozšíření vašeho stávajícího podnikání. Výměna dat probíhá automaticky oboustranně, EGON vám bude poskytovat přehled o produktech, objednávkách, skladových zásobách, nákladech na příchozí i odchozí zboží, nákladech na doručení…

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: