15. září 2023
Kategorie: Tipy a PR

Mailkit a Spamhouse spojují síly v boji proti spamu

Mailkit, přední česká společnost v oblasti e-mailového marketingu, zahájila spolupráci se známou firmou Spamhouse. Tato nová aliance poskytuje komplexní ochranu proti spamu a dalším online hrozbám, a to díky výměně informací a technologické spolupráci.

Mailkit, který provozuje jednu z největších sítí spamových pastí ve střední Evropě, se rozhodl rozšířit svůj dosah do anglicky mluvících zemí. K tomu účelu navázal partnerství se společností Spamhouse, která má již dlouholetou zkušenost v oblasti ochrany e-mailových schránek před nežádoucím obsahem.

Ochrana více než tří miliard e-mailových schránek

Spamhouse je známým hráčem na poli boje proti spamu. Jejich řešení chrání více než tři miliardy e-mailových schránek po celém světě a poskytuje uživatelům důležité údaje o reputaci domén a IP adres. Tato spolupráce umožňuje Mailkitu lépe identifikovat a blokovat potenciální spamové hrozby a zajišťuje, že uživatelé e-mailových schránek budou moci důvěřovat doručení legitimních zpráv.

Mailkit využívá Spamhouse Intelligence API, což jim umožňuje provádět detailní analýzu e-mailů a identifikovat rizika spojená s odesílatelem a obsahem zpráv. Tato technologie pomáhá eliminovat hrozby, které by mohly ohrozit reputaci Mailkitových klientů a narušit doručitelnost jejich e-mailových kampaní.

Jak říká Jakub Olexa, ředitel společnosti Mailkit: „I mírně zvýšené množství obchodního spamu může poškodit pověst naší platformy a tím i ostatní klienty, kteří na ni spoléhají a chtějí si udržet vysokou doručitelnost. V oblasti e-commerce je každý malý nárůst nebo pokles doručitelnosti pečlivě sledován. Má totiž silný obchodní dopad.

Spamové pasti Mailkitu v akci

Pro boj proti spamu využívá Mailkit tisíce domén v jednotlivých národních registrech ve středoevropském regionu. Informace z jejich spamových pastí využívají kromě Spamhouse také společnosti jako Cisco Talos, Validity, Proof Point nebo Surbl, což posiluje efektivitu celého ekosystému ochrany před spamem a online hrozbami. Díky této spojené síle mohou firmy lépe bránit své e-mailové komunikace proti malwarem, phishingem, botnetům a samozřejmě samotnému spamu.

Spolupráce mezi Mailkitem a Spamhouse znamená kvalitní ochranu e-mailových schránek a reputace e-mailových kampaní, což přispívá k bezpečnému a spolehlivému e-mailovému marketingu ve stále se rozvíjejícím digitálním světě.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: