25. listopadu 2022
Kategorie: Tipy a PR

Koupit apartmán v Chorvatsku není nedostižný sen

Ceny nemovitostí v Česku stouply raketovou rychlostí, mnohdy stojí i tolik, kolik byste zaplatili za nemovitost v nějaké slušné lokalitě v zahraničí. Pokud tedy přemýšlíte o koupi investičního bytu někde v Praze či v Brně, máme pro vás fantastický tip. Zvažte, zda by nebylo lepší koupit nemovitost v Chorvatsku.

Co vám zní lépe – vlastnit byt v Praze, nebo mít vilu v Chorvatsku u moře? Volba je snad jasná, cena přitom podobná. S nemovitostí v Chorvatsku bude pravděpodobně trochu více starostí, ale když se obrátíte na odborníky, vše se dá promptně vyřešit.

Nakupte nemovitosti v Chorvatsku s českým partnerem

Nákup nemovitosti v zahraničí se zdá složitý. Neznáte jazyk, netušíte, jaké náležitosti tam má mít kupní smlouva a na čem by vás prodejce potenciálně mohl chtít nachytat. Je to prostě riziko. Ne však tehdy, když se spojíte s někým, kdo mluví vaším rodným jazykem a v nemovitostech na daném trhu má přehled.

Koupit nemovitost v Chorvatsku vám pomůže realitní kancelář ALEXANDRIA REAL. Zaměřuje se na zprostředkování nemovitostí v různých zahraničních zemích včetně právě Chorvatska. Zajistí kompletní realitní servis, klientům už pomohla koupit stovky domů a apartmánů.

Letní sídlo, nebo apartmán na pronájem

Vila v Chorvatsku u moře vám může posloužit jako letní sídlo, stejně tak se může vyplatit koupit apartmán v Chorvatsku na pronájem. Dosadíte do něj personál a jste bez starostí. A ještě navíc budete mít kam jet na dovolenou.

Prohlédněte si nabídku ALEXANDRIA REAL a pořiďte si třeba apartmán s bazénem jen 100 m od moře na Krku, třípodlažní dům s 5 apartmány v Tribunji či mobilní domek 90 m od moře v Biogradu na Moru. Možností je celá řada a ceny luxusních vil rozhodně nejsou vyšší než ceny takových prémiových nemovitostí v Česku.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: