01. ledna 2020
Kategorie: Byznys, Investice

Do Prahy míří koloběžky, na kterých můžete i vydělat

S novými a ekologičtějšími možnostmi dopravy se hlavně ve městech v poslední době roztrhl pytel. A v Praze nyní startuje nový projekt, který nabízí nejen možnost snadné dopravy, ale také příležitost pro výdělek. Jak to bude fungovat?

Investice do koloběžky

Společnost re.volt přichází s novými koloběžkami, které mají brzy zaplavit hlavní město. Pokud se chytáte nyní za hlavu, že to už tady bylo, a spíš než přínos je to zátěž, zadržte. Tyhle koloběžky by měly mít i určitou přidanou hodnotu, která může udělat radost i vám. Tou největší výhodou je určitě to, že na ní můžete nejen jezdit, ale i vydělávat z pohodlí domova. Díky projektu „Kup koloběžku a vydělávej“ si můžete jednu či více koloběžek sami koupit. Re.volt se pak za paušální poplatek postará o všechny náležitosti, jako je provoz, údržba, dobíjení nebo příspěvek do vlastního fondu havarijního pojištění. Papírování tedy máte z krku, ale můžete těžit z každého pronájmu, kterým vaše koloběžka poslouží někomu dalšímu.

Příjemný příspěvek do rozpočtu

Kolik si tímto způsobem lze vydělat? Na živobytí to samozřejmě stačit nebude, ale třeba příspěvek na zábavu to může být pěkný. I při střízlivých odhadech 2,5 jízdy denně (podle odhadu je to ale běžně i 4 denně) to dělá až 1137 Kč za měsíc. K tomu navíc dostanete 250 kreditů na svůj vlastní účet, které můžete sami projezdit, jak je libo. Tato investice je navíc prakticky bez rizika. Zaplatíte pouze pořizovací cenu koloběžky, a pokud by si během nějakého měsíce koloběžka na svůj provoz nevydělala, uhradí re.volt vše ze svého.

Abyste nekupovali zajíce v pytli, pojďme si říci, jak bude koloběžka vypadat. Má moderní design, lehkou konstrukci a odolná kola, která si poradí i s nerovným pražským terénem. Navíc si ji můžete sami originálně pojmenovat a doplnit vzkazem přímo na konstrukci. Myslelo se i na bezpečnostní prvky, aby s koloběžkou jen tak někdo nemohl zmizet.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: