06. dubna 2020
Kategorie: Technologie

Tetování bez jehly? Tato mašinka vám během pár minut vytvoří kérku dle vašeho přání

Tetování patří mezi velice populární kulturní fenomény nejen poslední doby. Řada zejména mladých lidí po něm touží, ale starší generace je zrazují s tím, že toho časem budou litovat. Navíc to bolí a odstraňování nevhodného tetování je drahou a náročnou záležitostí.

Ozdoba bez bolesti

Ale i tetování možná čeká revoluce. Nová tetovací mašinka Prinker slibuje, že na kůži zanechá libovolný text či obrázek na omezenou dobu. Můžete si tedy bezbolestně nechat „vytetovat“ skoro cokoliv a máte jistotu, že po čase obrázek zase zmizí. Zatímco dočasné tetování bylo dříve vnímáno jen jako zábava pro děti, dnes se stává populární i mezi dospělými. Dočasná tetování coby módní doplněk začínají neodmyslitelně patřit k hudebním festivalům a dalším slavnostem.

A právě rostoucí obliba dočasných tetování je důvodem, proč společnost Prinker Korea vytvořila produkt Prinker. Jedná se o jednoduchou mašinku, která se obejde bez jakýchkoliv jehel, a přesto je schopna zanechat na kůži během vteřiny v podstatě jakékoliv tetování, které však nemá příliš dlouhou životnost. Zařízení navíc dokáže komunikovat prostřednictvím Bluetooth s chytrým mobilním zařízením, v jehož aplikaci se zvolí buď černobílý nebo barevný motiv, který je následně nanesen na zvolené místo jednoduchým přejetím zařízení po kůži.

Třídenní tetování

Tuto chytrou mašinku můžete koupit ve dvou provedeních. Základní provedení za 269 dolarů (přibližně 6 tisíc korun) dokáže „tetovat“ pouze černobíle. Verze Pro za 299 dolarů (téměř 7 tisíc korun) by měla zvládnout i barevné obrazce. Tetování je voděodolné a na kůži vydrží až tři dny. Otázkou sice je, do jaké míry je toto zařízení schopno přenést na povrch kůže opravdu kvalitní obrázek, ale po krátkodobé účely se většina klientů spokojí jistě i s ne zcela dokonalým provedením. Prinker tedy má mezi mladými určitě šanci na úspěch.

Zaujal vás článek? Sdílejte jej přátelům: